Umění lhát (2009)

Film plný nechutných slovních kliché.

Gigantický (2008)

Je to pro mě sklamáním. Mám rád Zooey i Paula. Ale nějak mě celá koncepce a vzhled filmu nudil. Nemělo to takovou tu šťávu, kterou by ta dobrá myšlenka měla mít. Průměr. Bohužel.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série začne mít úspěch. Úspěch si zaslouží, teda aspoň z mého pohledu. Nastane však plán pokračovat v natáčení dalších a dalších dílů, které pouze naprosto zdevastují dobrý pocit, který jsem měl ze začátku.

Rande s hvězdou (2010) (TV film)

Nechápu proč disney točí takovéhle věci. Tohle nemůže bavit ani ty děti na které je ty těchto filmů směřován. O filmových a hudebních chybách nemluvě. Proč třeba začne zpívat akusticky s kytarou a v hudbě je slyšet doprovod kláves. Scénáristovi bych dal za tohle padáka i režisérovi. Jeden bod za rostomilou Daniell Campbell.

Nemesis (2009)

Nápad tam byl, ale zpracování se mi moc nelíbilo. Musím brát v potaz, že je to pouze amatérský film studentů z univerzity v Bergenu. Stejnak obdivuju tyhle mladé filmaře. Nejvíce se mi asi líbili závěrečné titulky a proto za 3.

Prorok (2009)

Opravdu mrazivě drsný snímek z vězeňského prostředí. Doteď jsem o Taharu Rahim neslyšel, ale myslím si po tak skvěle zahrané roli, se přesune do oblíbenců z řad méně známých osobností.

Jak na holky (2009)

Průměr. Ničim neohromí, ničím neurazí. Tři hvězdy jen kvůli tomu, že je lepší být hodným klukem:)

Rváčův deník (1995)

Film líčící problematiku drog v hlavní roli s vyhublím, mrtvolně bledým Leonardem, který snad za celý film vyprodukuje desítky litrů slin. Bylo tu už moc filmů týkající se drogové problematiky. Tento řadím mezi ty slabší.