Machři (2010)

Jedna z příjemných amerických rodinných komedií. Skvěle vypráví dlouho celoživotní přátelství 5 chlapců s kterých se stali muži. Rozhodně to je průměrně zábavný film.

Čarodějův učeň (2010)

Slabý odvar ze všech Pottrů a směsky fantasy filmů. Je to sice snesitelné, ale rychlí spád v kterém se naprosto ztratíte moc tomu filmu nepolepšil. Bylo to pro mě zpestřením filmového vzdělání. Takový film, který neurazí, nenaštve ani Vám nic nepřinese.

Saltová (2010)

Líp než to napsal uživatel Psema to napsat nejde.

Kajínek (2010)

Tohle je slabé, hodně slabé. O případ Kájínka jsem se nijak vážně nezajímal, ale tohle mi přišlo jako napodobenina amerických akčních bijáků zkřížením s Kobrou 11. Musím, ale zase udělit pochvalu režiji, že se vůbec pan Jákl do něčeho takového pustil. Je pravda, že zněj asi nikdy Nolen nebude, ale na českou dědinu to je někdo. Vytýkat chyby asi nemá cenu, bylo jich tam dost. Pražská auta s novými poznávacími značkami, plno výrobků co v roce 2000 nebylo, televize vysílá širokoúhlé. Dá se na to dívat, ale já osobně už se na to asi nepodívám.

Absolvent (1967)

Skvělý výkon v Absolventovi předvedl už starý Dustin Hoffman, který zde ztvárnit mladíka, který přijde o své panictví s o hodně let starou paničkou. Film líčí, tehdejší znuděnou americkou smetánku a její život. Jak to tak bývá tak každý film musí pořádně gradovat. Absolvent se zamiluje do dcery své první postelové ženy, té znuděné paničky, která se chtěla trochu omladit mileneckým vztahem. Musím ještě dodat, že film byl geniálně zakončený. Je to klenotem i kultem zároveň.

Let's Dance 3D (2010)

Víte co je dobré na tom film? Překvapivě vůbec nic.

Ostrov (2005)

Do té doby, než z toho udělali Kobru 11 po ámericku se mi to i líbilo.

Princezny (2005)

Jiná země, jiná mentalita. Nechtěl bych vidět, třeba tento námět zpracovaný Hollywoodem. Líbilo se mi pojetí prostitutek jako princezen. Nebyl to ten s filmů, který líčí jejich bídu, poukazuje jak jsou špatné, ve společnosti nevyhovující. Film ztvárňuje zvláštní přátelství, která vzniklo na prosté ulici tamního města. Tak silné přátelství, které se nenajde ani ve vyšší společnosti ministrů, bankéřů ....atd. Všem jen doporučuji.

5x2 (2004)

Natočte v pěti příbězích život dvou lidí, tak jak se vyvíjel jejich vztah a vznikne z toho nudná snůška záběrů a nic neříkajících dialogů. Pak to celé obraťte. Začátek filmu bude konec jejich vztahu a vznikne z toho nudná snůška záběrů a nic neříkajících dialogů. Tohle je fakt špatný kousek, ale někoho to určitě osloví.

Funny Games USA (2007)

Poněkud vtipně, drsná hra o přežití. Musím teda pře Pittem a Corbeten smeknout, buď jsou opravdu psychopati, nebo zatraceně dobří herci. Jinak statická kamera při vraždění na mě udělala dojem. První výstřel při záběru na kuchyni, kde Peter hledal něco k jídlu byla ohromující.