• Krátkometrážní

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

Teplí upíři jsou zpět a s nimi přichází další množství parodických scén, kýče, mužských obnažených těl (zase!) a debilního scénáře. Režisér David Slade, který se dostal do vědomí diváků opravdovým UPÍRSKÝM (!!) filmem "30 dnů dlouhá noc" se prostě musel zaprodat této hovadině! A proč? Peníze, peníze a možná i popularita. Jinak je to další "k poblití bullshit" - a ještě k tomu tááák nudný! P.S. - Ta závěrečná "bitva" byla tak k smíchu, že to není ani možné.

Život je krásný (1997)

Benigni si dělá srandu i v koncentráku a to mi místy přišlo až neskutečně přehnaný. (nejlepší bylo to tlumočení) A také škoda toho kýče v první třičtvrtě hodině...4/10

Stoupat jak dým (1978)

Rádoby vtipná přehnaná nezávislá komedie ze 70.let, kde se člověk zasměje pouze 3x (?), a to jen proto, že byl pod vlivem drog.

Speed Racer (2008) odpad!

Co to proboha mělo být? Neskutečně naivní kýč s ohavným umělým pozadím alá hovadina z Jetixu "LazyTown"... Debilní záporáci, velice trapný účes Christiny Ricci, vtíravé lezení do záběru ... a z šíleně milující rodinky se nakonec stanou "karatisté".(wtf?!) Emile Hirsch, který mě dostal jeho asi nejlepším snímkem "Útěk do divočiny" nejspíš potřeboval zaplatit nájem, a proto se musel zaprodat Ďáblům Wachowskim. Z této slátaniny mi bude zle ještě hodně dlouho.

Hranice života (2005)

Depresivní psycho vynikajícího Marca Forstera, u kterého jsem ke konci ani já nevěděl, co už je skutečné. Mimochodem - Ryan Golsing tu byl vynikající. 90%

Hra (1997)

Nemůžu si pomoct, ale přišlo mi, jako kdyby se scénář dopisoval v průběhu natáčení filmu. Tolik nelogických scén a jakoby ani herci nevěděli, co se po nich chtělo.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

"A jak ty se jmenuješ? Butch. Butch? Co to znamená? Jsme Američani. Naše jména hovno znamenaj." Tarantinovo masterpiece, kde vše má svůj skrytý význam, můžu sledovat stále dokola a nikdy mě nepřestane bavit. Film, který vynalezl slovo "kult". __ Po vyjímečném marihuanovém "matroši" získal Pulp Fiction nový význam.

Pád do tmy 2 (2009) odpad!

Neskutečně dementní, místy parodický a ještě k tomu nudný horor, který dokonale potopil povedenou jedničku. Ani gore to nezachránilo.

Pýcha a předsudek (2005)

Nádherný romantický příběh podle nádherného románu Jane Austen odehrávající se v době, kterou miluji. Keira Knightley byla v roli Lízinky (jak je v knize) vážně kouzelná, pan Darcy byl také velice sympatický, ale ze všeho nejvíc se mi líbila ta krásná hudba od Daria Marianelliho a režie Joea Wrighta.