• Krátkometrážní

Odcházení (2011)

Politická satira se zvučnými jmény a atypickou vizualitou, která bohužel bude doceněna až později. Hodnocení na csfd je více či méně fraška (jak jinak!), jelikož tu jsou odpady, které se netají tím, že film ani neviděli nebo že je to Havel!

Vzpomínky na lásku (2004) odpad!

Když člověk 3x usne a zjistí, že teprve uběhla 1 hodina, je něco víc jak špatně. Písně jak z telenovely, nezajímavý příběh (od kdy může mít mladá holka alzheimera?!), obrovská nuda, hlavní postavy nesympatické (hlavní hrdinka ošklivě přehrává) a konec hraje na city. P.S. - Když vemu v potaz zdejší hodnocení, je mi hned jasné, jaké nároky mají uživatelé. To vám vážně stačí tak málo? P.P.S. - Jinak romantické filmy mám rád.

Má je pomsta (2002)

Tak tohle byl pro mne ten nejdepresivnější zážitek, který jsem kdy viděl. Ve filmu se vystřídaly snad všechny druhy žánru (kromě scifi), což bylo parádní. Samozřejmě se nedalo nevšimnout toho Lynche v první hodině a brutalita ve mě zanechala utrpení. Bohužel, na pět hvězd to není, jelikož mě nějak minula sekvence s malou holčičkou. Těším se na Old Boye a Nebohou paní Pomstu!

Warrior (2011)

Jdu proti proudu a mám pro to důvod, protože tohle je jen nudná a nezajímavá hra na city, ve které se dá děj snadno předvídat. Konec byl k smíchu. Vlastně, nebýt Hardyho (+ pár scén), který je to jediné, co to tu zachraňovalo, tak to ani nikdy neuvidím. - - Jak to tu tak pročítám, tak hodnocení je u plno z vás hrozně neobjektivní. Sice je to pro vás sentimentální a 1.hodina nudná, ale stejně "šoupnete" 5 hvězd. Demence.

Od soumraku do úsvitu (1996)

V první hodině koukáte na Pulp Fiction, který se ale nečekaně vybarví v geniální hororové béčko (triky záměrně připomínají horory ze 70.- 80. let) s chytlavými hláškami. Musím se smát lidem, kteří film nepochopili. Výborní herci, převážně Clooney a Keitel. Rodriguezovo nejlepší film a Tarantinův scénář potěšil.

Bastardi (2010) odpad!

Snad nejhorší český film, který jsem kdy viděl. Nereálný, amatérský, stupidní a nechtěně vtipný. Na tolik nesympatických neherců jsem ve filmu nikdy nenarazil, scénář psal nějaký ochlasta v hospodě a nejlepší perličkou byl POMO v roli zdravotníka, který rád kritizuje dobré filmy, ale nedělá mu problém zahrát si ve sračce. Palec dolů!

Takoví normální zabijáci (1994)

Kontroverzní tarantinovka bez Tarantina. Vizuální, psychedelické, bizarní, satiristické!

Milujte svého zabijáka (2002)

Tohle napsal Charlie Kaufman? Škoda, nečekal jsem, že dokáže napsat i tupé dialogy. Netuším, o co se snažil Clooney, ale vůbec mu to nevyšlo - snímek se zajímavým potenciálem zklazila jeho absolutní neschopnost. Snažil se dát do filmu všechno a to právě to, co se mi nelíbilo. Překombinovanost. Tolik neukončených scének, že ani divák pořádně neví, oč tam jde jsem nečekal. Místy to bylo i dost absurdní. Rockwell moc charismem nehýřil a Roberts (ačkoliv tu zase tak dlouho nebyla) mi lezla na nervy. Ale co se mi líbilo, byla zajímavě podaná vizuální stránka a samozřejmě vynikající Palisades Park od Freddyho Cannona.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Nejoriginálnější nejromantičtější mozaika plná vynikajícího scénáře Charlieho Kaufmana, Gondryho vypiplané režie a báječného soundtracku. Každým zhlédnutím mne dělá film šťastnějším.