Kingsman: Tajná služba (2014)

Celá ta myšlenka s ochranou planety zredukováním počtu lidí v tomto případě selhává na tom, že vlastně přežijí ti nejsilnější… fyzicky nejsilnější. Jenže to už pro lidstvo dávno není to nejdůležitější, dneska je ta inteligence pro přežití lidstva mnohem důležitější. Tohle vyselektovat už bývá ale složitější.

Asterix: Sídliště bohů (2014)

Ignoramus: Co je Prácevpřesčasi? Prácevpřesčas: Otroci si stěžují na nečinnost, nudí se.

Město vlků (2011) odpad!

Moc jsem se snažil najít něco, čímž bych si ospravedlnil dát tomu alespoň 1*, ale ne, nic tam není :( . Chtěl bych, ale ne, je to fakt moc špatný. Z celého filmu byla nejzábavnější reklama, kterou přihodila TV Prima do první třetiny.

Reboot (1994) (seriál)

There is an old README file that says: 'You should keep your friends close, and your enemies even closer.' :D

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

není to tak často k vidění… konec se filmaři snaží většinou vyšvihnout, ale tady… prostě celý film zkažený poslední čtvrthodinkou

Rio 2 (2014)

'polly wants a cracker' :D

Vojna a mír I: Andrej Bolkonskij (1965)

Ne, nezvládnu to, fakt že ne, tenhle film už prostě není pro mě. Běžně filmy v půlce nevypínám, ale tohle jsem fakt nemohl vydržet… taková nuda.

Spartakus (2010) (seriál)

1. řada: 4*, 2. řada (pomsta): 3*

Čarodějův učeň (2010)

Konečně Neo, vědma mi předpověděla, že tě najdu. Ty jsi vyvolený a dokážeš, co nikdo jiný... jen ty můžeš porazit Morganu a spasit tak lidstvo.