Ztracený princ (2008) (TV film)

Pohádka to teda moc nádherná nebyla, ale z toho současného výběru alespoň prostředím a výpravností je na tom lépe.Petr Štěpán už konečně začíná být k vidění i jinde než v seriálu a divadle..

Nuda v Brně (2003)

Nemůžu se ubránit tomuhle hodnocení.Když jsem o tom poprvé uslyšela, nijak mě to nezaujalo.a pak stačila chvíle a zcela jsem si tenhle počin zamilovala.Něco tak originálně nezařaditelného, zcela se vymykajícího dnešní komerční filmové kultuře jsem v českých pomínkách dlouho neviděla.Propracovaná zápletka, spousta zajímavých postav a sympatická hudba mě naprosto dostali.Od tohoto filmu se počíná moje obliba v Janu Budařovi.

Gympl (2007)

Ač mě už prvních 15 minut filmu neuvěřitelně rozčílilo, musim se krotit a přiznat, že zpracování filmu neni tak špatný a bohužel skvěle zachycuje život znuděnejch městskejch puberťáků, kterym naštěstí chaty rodičů pražáků už nic neřikaj.Oba hlavní ,,hrdiny" urputně nesnášim a celé téma je mi vrcholně protivný.Můžu společnosti jen popřát, aby se děj filmu jednou nestal všude skutečností.

Kat nepočká (1971) (TV film)

Příběh má velmi silnou atmosféru, a i přesto, že mi Bohdalová nesedne a snaha o dobové kostýmy byla nulová, děj je skvěle stupňován a na konci mě to zcela vzalo.Nádherně vykreslena všudypřítomná bezmoc a snaha zachránit každý sám sebe.

Sex ve městě (2008)

Na pohodový večer a zabavení se, je to fajn.Na podruhé, už to ale není ono.Je moc pěkný vidět S. J. Parker odlíčenou, myslím opravdu ,,pěkný" pohled.Samantha je naštěstí pořád ta, co jí znám.Vtipná, perverzní a věčně shánějící kvalitní sex:-D

Jarní píseň (1944)

Pěkný, ale trošku natahovací.Společnost starých mládenců mi připomněla Rozmarné léto.Ale cením si doktorova smyslu pro humor.

Jarčin profesor (1937)

Plachta je vynikající, spolu s Peškem zcela nedostižní.Plachtovo tvrzení, že ,,vyplazováním jazyka to začíná a oslovováním miláčku to končívá", je nadmíru prorocké:-)

Americká krása (1999)

Oslava života.Toho pravého, který není mistrnou stavbou kulis a hraných emocí.Ten, který člověk dřív nebo později ztrácí a většina už jej nikdy nenajde.Měla by se vzpomínka na tu krásu uchovat, ať už jako video s poletujícím sáčkem nebo pouhá fotka založená v zásuvce.

Deník princezny (2001)

Tak přesně tenhle kus zavinil mou lehkou averzi na Hathawayovou.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Ačkoli Anne Hathaway nemusim, přecejen to nebyl až tak hloupý film, jak jsem čekala.A všechny ty hadry jsou pozadí k tomu, aby si člověk uvědomil mé milované motto:Nemusíš nic, jen umřít.