Sirotčinec (2007)

luxusní horor, co vás dokáže překvapit, moc takových není, nečekejte tuny krve, tohle je správná duchařina.

Projekt X (2012)

Epické dílo pro lidi ve věku od 15 do 28 let, pro ostatní co už si hrají na to jak jsou dospělí a jak je brutální víkendové odreagování zahrát si s přáteli scrable to dobré hodnocení získat nemůže, ale od těch co ví co je to pravá akce a jak se to dá rozjet tento film, získá to co má získát, říkám dobrá akce kluci, víc takových, dobrý příběh, správné charaktery, 5 promile a borec co je drogovej dealer a v zahradním trpaslíku co jste mu ukradli má extázi, proto přijde s plamenometem na vaší akci aby vás potrestal to je Legendání nářez, ani chvilku jsem se nenudil a měl jsem záchvaty smíchu co 5 min, proto 5 hvězdiček. První film svého druhu.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Bože to je za trest, jediný pozitivní komentář od jednoho homosexuála mluví za vše.

Invaze světů (2005) odpad!

No tak to byl masakr, prvních 7 minut jsem si nemyslel, že to myslí vážně a bral to jako srandu, po 15 minutách jsem zbledl a film vypl s pocitem, že jsem nejhůře na světě investoval 40Kč za zapůjčení ve videopůjčovně.

Bournův mýtus (2004)

ne prostě, nevím jestli to je tím hercem, ale furt jsem koukal na hodinky, když už to skončí, nic nového, vše naprosto předvídatelné, neoriginální, trošku bych řekl, že i parodie na Cobra 11.

Americký gangster (2007)

Připadalo mi, že jsem celý film čekal na něco co jsem nedostal. Hlavní herec nepatří mezi mé oblibené, dílo bylo dlouhé, vleklé, nic pro mě a to mám mafiánské filmy velmi rád, na kmotra to nemá ani v nejmenším, ten nastavil laťku úplně někde jinde

Klub rváčů (1999)

Opravdu neočekáváný konec, celou dobu jsem se u filmu nenudil, obou hlavním hercům film sedl.

Počátek (2010)

Ohromně chytré a propracované dílo, respekt z toho kdo to vymýšlel, Leonardo zazářil.