Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Oproti knížce, totální zklamání z filmu se dalo vystřihnout hodně a hodně bych toleroval, ale změnit konec ??? Udělat z Harryho hrdinu který se vrátí pro cedrika ??? Kde mám třaskavé skvorejše a Sfingu ??? Zklamání nesplnilo očekávání, tři hvězdy jen za herce a efekty.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

HypoGryf byl úchvatnej, z mozkomorů se dalo vytěžit víc, Sirius Black kterého ztvárnil Gary Oldman má ode mě obrovské uznání role mu sedla na výbornou a nedokážu si v jeho roli představil někoho jiného. Chcete kouzelný film ve kterém se budou praktikovat kouzla ? Tak na co čekáte ?

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Skřítka dobbyho jsem si původně představoval, jako skřítka co byl v Power rangers a modeloval příšery z plastelíny, ale byl jsem mile překvapen, že i když se moje představ nenaplnila, splnila charakterové i vizuální očekávání i tak na výbornou, bazilišek se mi líbil a dostáváme se k prvnímu viteálu.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Jelikož, jsem byl fanoušek, už od doby co se mi dostal tento díl v knižní podobě do ruky a tehdy jsem byl cca ve stejném věku jako hlavní hrdina, postupně jsem s ním stárl a vytvořil si k němu citovou vazbu, pokud na dílo nahlížím jako na celek vyvinulo se postupem času určitě k lepšímu.

Schindlerův seznam (1993)

Příklad toho, že v životě máme na vybranou a pokud se rozhodneme nebýt zrůdy, tak se vždycky nějákým způsobem můžeme postavit na odpor.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Znám jen jeden druh lidí a to ten které hvězdné války oslnily a s těmi se o nich budu bavit od úsvitu do noci, je to naprosto epické dílo, nadlidských rozměrů. Pokud existuje, nějáký další druh lidí, tak ať, ale s těmi já si nemám co říct....

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Když se na tento díl, zaměříte hlouběji, vidíte proměnu charakteru osoby, která původně nebyla zlá, ale okolnosti jí vedly cestou která byla příliš sladká na to aby Anakin odolal, obrovské uznání Hayden Christensen podle mě mu role sedla na výbornou.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Darth Maul dokonalej, efekty dokonalý, příběh dokonalej, hudba dokonalá, k tomu řezání dveří světelnými meči co víc si přát.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

První k filmu: Dokonalost, mnoha lety, překonal svojí dobu Reakce na komentář od Gemini: Lucas se s Tolkienem změřil a vyhrál :D, stačí nahlédnout na hodnocení.