Forrest Gump (1994)

Tom Hanks je herec s abnormalni verohodnosti a tudis mira sugesce filmu je opravdu vysoka, zivotni pribeh forresta ktery se nevzdal doporucuji

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

film co ma hloubku, az z toho cloveka prijemne mrazi v zadech, co vic rict k prvnimu filmu v zebricku, pokud jste ho nevideli koukejte to napravit.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tak dobře tento seriál mi trval dokoukat několik let a to proto že měl skončit už někdy u 4-5 serie. Tvůrci se to rozhodli natahovat do nekonečna a poslední sérii už jsem se tak nudil, že jsem musel některé díly proklikávat... Prostě zbytečně natahovaný seriál kterému ublížilo natahování. 60%

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Opravdu vynikající příběh, ze začátku se stísněnou atmosférou a člověk se furt bojí co bude za dalším rohem a nevědomost vytváří pro seriál výtečnou zbraň, k tomu si přidejte sympatické herce, plus příběh který se ze začátku jeví jako klišé, ale opravdu nakonec příjemně překvapil, vše do sebe zapadá, až na jednu věc okolo 8 dílu člověk pochopí ( do té doby si tím nemůže být jistý) Jak příběh funguje a pak ztrácí na jisté dramatičnosti a z příběhu se vytrácí strach který je pro horor tak důležitý, kdyby si napětí udrželi až dokonce, dal byl plný počet hvězdiček, protože horor, by měl být v první řadě o tom jestli se ho bojíte, to je hlavní pointa horroru a bez toho ztrácí razantně na kvalitě, ale musím říct, že jsem u filmů zvyklý jíst např, uvařím oběd a zapnu k tomu něco, ale už jen třeba z úvodního intra mě přecházela chuť, ale konečné rozhodnutí palec nahoru a víc takových seriálů !!

Avengers (2012)

Plně splnilo očekávání a přidalo i něco navíc, některé hlášky jsou zase legendární, film svižně ubíhá a člověk se opravdu nenudí, jediná věc což bych vytkl je absolutní popírání gravitace :D které nám předvedla půvabná Scarlett Johansson na kluzáku :D

Avatar (2009)

Neopakovatelný zážitek 2x kino, 2x na projektoru a teď naposled SE edice s 20 min filmu navíc, brutalita film s kterým bylo tolik práce co si jen málokdo dokáže představit, pokud kdokoliv chce tuto neuvěřitelnou podívanou pomluvit či vznést křívého slova, tak chci jen říct toto jako člověk zabívající se programováním vím že není v lidské síle jednotlivce udělat minutu z tohoto filmu, je to kolektivní mravenčí dlouholetá práce, takže než vás jen napadne výtka zamyslete se jestli je ve vaší moci udělat něco takového, nebo ba naopak jestli jste v životě vůbec něco dokázali, lidi co dělali na tomto se zapsali do historie počítačové grafiky. Jen tak dále více takových filmů a budu v kině v 00:00 na premiéře

Paranormal Activity 3 (2011)

Jsem nadmýru spokojen, parádní duchařina, po které se mi udělala nakonci husina a mráz v zádech, určitě nedoporučuji nějáký RIP podívejte se na to na v min kvalitě 720 pixel a se sluchátkama pro dobrý zvuk, nebo jak já doma na projektoru s 5.1 zvukem a nejlépe sami stejně jak já sám ve velkém domě :D jako i od kámoše jsem slyšel drsné řeči jak viděl dvojku a jaká to byla nuda a že se nebál, ale to jen pro to že se u toho s kámošema bavil, aby nemusel vnímat tu atmosféru která ne všem lidem je příjemná. :D Pak jsem ho ukecal ať shlédne jedničku sám doma a v dobré kvalitě, jak on byl pak týden posranej tomu se směju do dnes, Rada pro všechny buď tomu filmu dejte v dobré kvalitě šanci a mějte u něj hrobový ticho jinak se na něj nekoukejte. Pro JASM: jsem o tom také skálopevně přesvědčen a už se moc těším a půjdu rovnou do kina, hlavně ať už mi daj racionální vysvětlení a propojení všeho ta nevědomoct mě ničí !!!!

Dannyho parťáci 3 (2007) odpad!

?? Naprosto, předvídatelné o ničem nereálné, nemastné neslané, vše postavené na Nejdrsnějším drsňáku všech drsňáku George Clooney, přísahám do teď jsem tohoto herce zbožnoval a to jen proto, že jsem vyrůstal u batmanů, a George Clooney nastoupil proti Arnold Schwarzeneggerovi v Batman a Robin a já to tehdá fakt prožíval jak to tam švarcik mrazil :D, troufám si říct, že celý film čekáte na něco co nakonec nedostanete asi po 10 min bylo vidět jak režisérovi došel dech protože nepochopil co tím chtěl scénárista říci, opravdu nechápu za co si film vysloužil červené hodnocení

Kůže, kterou nosím (2011)

Psichologická pecka, Antonio Banderas je prostě pan herec, na konci ve vás zůstanou nezodpovězené otázky, jako i po tom co prožila hlavní postava, jestli přeci jen by se k tomu třeba v reálném životě neodhodlala? Film mi míchál s pocitama, chvilku jsem byl na straně toho a přál mu aby se mu stalo něco zlého, pak být ve stejné situaci pod vlivem drog, jak bych to udělal ? Nakonec je to jen oko za oko, hořká pomsta či sladká pomsta ? Usuďte sami

Warrior (2011)

Pecka troufám si říct nejlepší soubojový film za 10let má to hlavu a patu, je to to co to je a na nic si to nehraje, jen mě mrzí, že to u nás nebylo v kinech, na to bych si lístek koupil.