Skryté dědictví (1997) (TV film)

Na dlouhý večer se skleničkou vína pro krásné sny...ideální recept. A vůbec nevadí, že si ráno ani nevzpomenete na co jste koukali.

V moci ďábla (2005)

Celkový dojem z filmu byl vesměs pozitivní, ale něco tomu chybělo. Bohužel nezanechal ve mně ten kýžený dojem ´co když´ Možná to byly ne úplně přesvědčivé herecké výkony, možná byl problém ve scénaři, možná trochu od všeho...každopádně si myslím, že z takového námětu se dalo ´vytřískat´ o moc víc

Dům loutek (2009) (seriál)

Plný počet, rozhodně. Nestává se mi často, abych mě jakékoliv televizní dílko ještě dokázalo překvapit, ale Whedon to zvládnul na jedničku a i když začínám mít šílený absťák a toužím po více dílech, možná je jenom dobře, že seriál dál nepokračoval a nemohl ve své úrovní klesnout. Ještě bych vyzdvihla herecké výkony a snadnost s jakou jednotlivi herci přepínali mezi rolemi, hlavně Topher v podání Victora byl k sežrání možná ještě víc než originál;) Akorát si přeju, aby mě někdo ´vymazal´ abych si tu jízdu mohla užít naplno znova a znova:D

Castle na zabití (2009) (seriál)

Už dávno jsem se u seriálu nesmála nahlas....no vážně....a není to jen zásluha centrální dvojice, naprosto ujíždím na Castlově vzorné dceři a jeho nenápadné snaze ji trochu 'zkazit'. I ostatní 'podpůrné' role nezůstávají pozadu ať už je to maminka, nebo nerozlučitelné duo detektivů

Sekretariat: Příběh šampiona (2010)

Tak jo, hned ještě pod dojmem filmu dám 5 hvězdiček. Stáhla jsem si jej jako oddechovku k žehlení a místo toho jsem všechny závody seděla nalepená na obrazovce. Co z toho, že bylo jasné, že Secretariat prostě musí vyhrát....Parádní film pro celou rodinku.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Ano, rozhodně krok správným směrem po zoufalé 6....od začátku bylo jasné, že pokud bude použitá jenom první část předlohy, tak film nebude mít konec, ale věřím, že až se konečně dočkáme dokončení, tak všechno zapadne na své místo...pro mě nejdůležitější fakt, že jsem se na rozdíl od Half-blood prince v kině nenudila a neuvažovala, jestli jsem na správném filmu.

Angel (1999) (seriál)

Bohužel nemůžu víc....a to ještě přidávám tu třetí hvězdičku hlavně za parádní pátou sérii a hlavně poslední díl. Celý seriál je strašně nevyrovnaný. První dvě série se vezou na úspěchu Buffy s jednoduchým schématkem: kdo je zlý a zabíjí lidi toho zlikvidujeme, i když jsem občas měla pocit, že Angel byl první emo-upír vůbec....veškerá jednoduchost končí s příchodem Darly a dále narozením Connora. Co ze začátku vypadalo jako parádní nápad se časem protáhlo do utrpení, kdy už jsem jen čekala, kdo konečně umře (musím uznat, že rozuzlení bylo příjemně překvapivé, i když ne úplně originální - viz díl s Buffy v 1. sérii) A tím se dostávám k 5. sérii, podle mě nejlepší z celého seriálu. Dejte hlavním hrdinům neomezené možnosti, přidejte k mixu Spike a čeká vás slušná jízda, která si ale hlavně v podařeném posledním dílu nebere servítky vůbec s nikým. Takže vybrané části jo....ale jiné, nikdy víc

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Strašně dlouho jsem uvažovala, co z hodnocením tohoto seriálu, sáhla jsem po něm vlastně náhodou, když jsem neměla o prázdninách co dělat a tak jsem někde na netu objevila Buffy vysoko v žebříčku nejlepších seriálů vůbec. Tak jsem si řekla proč ne....a ehjle, po pomalém rozjezdu v první sérii, kdy jsem se potutelně smála plastovým maskám na tvářích upíru, jsem se nestačila divit. Až do úplného konce 7. série mě nepřestal překvapovat, i když právě ta poslední série mi přišla trochu zbytečně megalomanská....... Každopádně podle mě nejúžasnější je 6. řada a to ne jenom kvůli tolikrát zmiňovanému 'Once more, with feeling', ale hlavně proto, že nebojuje s nebezpečím někde zvenku, ale uvnitř každého z nás.....A na konec, každopádně a jedině v originále, některé věci prostě přeložit nejdou.

Sociální síť (2010)

Já jsem se u filmu nudila, nezazlívám nic tvůrcům, protože film byl udělaný výborně, jenom prostě mu chyběla ta náplň, už po první půl hodině jsem měla dost puberťáků, kteří neví co z penězi a v polovině filmu jsem si myslela, že jestli ještě uvidím jeden Markův otrávený pohled, tak začnu ječet. Takže...poklona hercům za naprosto přesvědčivé ztvárněni příběhu...a teď musím jít zkontrolovat si svůj účet na facebooku

Žalobce a obhájce (2010) (seriál)

Po prvních dílech hodnotím jako zdařilejší výkon, díly mají švih i nápad, mezi ústřední dvojicí bublá napětí.....otázkou zůstává, kolik dobrých nápadů scénaristi ještě budou mít, než všechny díly splynou v jeden....