Poslední cesta (2009) (TV film)

Film, který ani chvilku nenudí, má spád a dokonce nepůsobí zbytečně strojeně, čeho jsem se velmi obávala. Věřím ale, že plný význam filmu nedokáže "malý český člověk" ocenit.

Záchranka San Francisco (2009) (seriál)

Musím uznat, že mě seriál Trauma trošku zklamal. Má v sobě všechna klišé, jako tatičkovský šéf pohotovosti, krásná hlavní hrdinka s temnou minulosti, nováček, ze kterého si buď dělaji srandu nebo ho ignorují a povinný homosexuál do počtu. Přesto tomu něco chybí, něco co by dalo seriálu tu nezapomenutelnost a vyjímečnost. Taky mi nevyhovuje způsob, jak jsou skládané jednotlivé díly, je to pásmo na sebe nijak nenavazujícich případů. Serial jako celek je koukatelný, ale není to věc, ke které bych se vrácela znova a znova

Glee (2009) (seriál)

Serial prezentující se řadou aspoň pro mě neznámých hvězd, které jsou schopny předvádět úžasné zpěvecké a taneční čísla. Celý seriál je lazený přehnaně kýčovitě, ale to nic nemění na tok, že jsou tam momenty, které dokážou zahřátu srdce a dokonce i pár skutačně dramatických scén bylo zvladnutých na 1. Hlavní hrdinka je úžasně nesnesitelná a hlavní hrdina nádherně dutý, co dává vzniknout až absurdním situacím..... No a o skvělém soundtracku snad ani nemusím psát

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Po shlédnutí tohoto filmu můžu konstatovat pouze jednu věc: Díky bohu, že už nejsem teenager!!!!!!!!!!!!!! Pokud má být sága Twilight jakoukoliv ukázkou problémů, které v současné době teenagery trápí a návodem na jejich řešení, tak to se máme na co těšit.....Na jedničku se aspoň dalo koukat, toto je naprostý průšvih

2012 (2009)

jak už jsem se v nějakém příspěvku zmínila, katastrofické filmy prostě můžu a jelikož jsem 2012 zhlédla na velkém plátně, tak byl zážitek ještě znásobený. Je to sice film, který nevnáší nic nového a asi v paměti dlouho nezůstane, ale guilty pleasure je 100%

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Tak na tomhle seriálu jsem odrostla, prostě sentiment....a jednoznačně nejlepší je Donatello

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Díl od dílu si říkám, že už to nemůže skončit zajímavěji. A vždycky se podaří něco co opravdu nečekám...Jsem ve druhě řadě a opravdu čekám týden od týdne abych se mohla kouknout na další díl...akorát nevím, jestli je to pořád o upírech, mám pocit, že se ta původní idea někde stratila (ale to vůbec nevadí)......jediný upír, který má kolem sebe tu úžasnou auru, je Eric (Alexander Skarsgard je úžasný). Ústřední dvojice Sookie/Bill se nějak v záplavě děje ztrácí...naštěsté jiní táhnou děj vynikajícím způsobem

Chaos (2005)

4 hvězdičky hlavně za trio Statham, Phillippe a Snipes....

Hannah Montana (2009)

Bohužel film oproti serialu hodně ztrácí. Kdy jsou cynické Mileyny hlášky?? Bobby Rayův nadhled??, dokonce i Jackson i Lilly se chovají podivně dospěle....film se bere zbytečně moc vážně a nezachraňují ho ani chytlavé písničky. Bohužel vtip vhodný pro sitcom nestačí pro celovečerní film, obzvlášť když z něho autoři udělají pouze velmi slabý odvar

Point Pleasant (2005) (seriál)

Někdy uprostřed serie jsem chtěla dát 3 hvězdičky, ale závěr serie, od momentu kdy se Chris vrátila "domů", zvedl seriál nad průměr. Určitě je dobře, že se nenatáčely další serie, které by akorát negovaly, co všechno se už stalo. Každopádně skvělá hlavní představitelka, a Grant Show jako Boyd. Jediné, co bych seriálu vytkla, tak že aspoň pro mě na všechny strany řval "Carrie", ale to až tak nevadilo, protože Kingovo dílko mám opravdu ráda