Svobodná umění (2012)

Film se snaží zaměřit na něco s čím se musíme vyrovnat všichni. To jest naučit se vzdát se jednotlivých etap života a neohlížet se neustále přes rameno a doufat, že se někdy vrátíme zpět.

Bídníci (2012)

Naprosto výborné převedení muzikálu na filmové plátno. Není to jen přehráno ve své divadelní podobě. Naopak využívá filmové plátno jako obohacující prvek s velmi vysokou mírou detailu. Nápad se při zcénách zaměřit na obličeje je velice dobrý, jelikož nám to umožňuje naplno si vychutnat každý záchvěv emoce z tváří herců. Jejich hereckým výkonům nezbývá než zatleskat.

Jak nežít svůj život - It's a Don-derful Life (2011) (epizoda)

Z počátku jsem měl seriál celkem rád, ale nějak se mi to za ty roky rozleželo v hlavě. Teď jsem zjistilk, že mi humor Dana Clarka příjde neskutečně stupidní a podprůměrný.

Grilování Donalda Trumpa (2011) (pořad)

Ze všech Roastů co jsem viděl patří spíše ke slabším. Ale rozhodně měl své světlé momenty. Seth MacFarlane a Jeff Ross měli nějlepší lines. Jen by mě zajímalo, kdo jim je psal. :-)

Probudím se včera (2012)

Sem tam se člověk i zasmál. Jinak debilita nejhrubšího zrna.

Zabiják Joe (2011)

Musím říct, že tolik divných nechutností jsem od tohohle filmu opravdu nečekal. Zajímavý průběh, ale naprosto jsem nepobral ten konec.

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Vím, že tady naleznete spoustu komentářů o tom, jak se film snaží být originální, ale je plný klišovitosti. Já si ovšem myslím, že kdo v životě něco podobného řešil, dá tomuhle filmu za pravdu. Víme, že bez romantického konce by to nebyl film svého žánru. Každopádně scénu v posteli, kdy chce být sám, ale nechce aby odešla. Tu jsem sám několikrát zažil a dokázal jsem se do ní naprosto vcítit.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Psychologicky naprosto bezkonkurenční vývoj.

Oznamuje se láskám vašim (1988)

Krásná Hrubešová ve smutně-krásném snímku. Jo, dojímající příběhy, to pan Kachyňa uměl opravdu s precizností jemu vlastní.