Tváří v tvář (1997)

Už při výplatě jsem si říkal, že Woo je strašný kašpar, který ničí geniální scénáře. S Tváří v tvář je to dost podobné, ale tentokrát to byla taková paráda, že mě dvojice Travolta/Cage přinutila přitlačit s hodnocením. A stejně jako s Výplatou si myslím, že kdyby tohle téma vzal třeba Spielberg, tak z toho mohla být bomba. 75%

Nezvaná (2009)

Dobré řemeslo, dobří herci, dobrý režisér, dobré vlastně všechno. Ale to je tak všechno. Za celou dobu jsem si nevšiml jediného nadprůměrného momentu, který by celý dojem zvedl výše. I tak jsem ale rád, že jsem si tenhle film pustil, protože atmosféra zde byla vybudovaná tak dobře, že mě nakonec donutila přihodit čtvrtou hvězdičku. 70%

Jackass 3 (2010)

Já prostě na ty Jackass nedám dopustit. Chápu zdejší odpady a negativní reakce, ale do mého retardovaného vidění světa banda Johnnyho Knoxvilla zapadá přesně jako prdel Steva-O na bungee hajzl. Smál jsem se celou dobu, až mě bolelo břicho. Třetí film se bezpochyby vyrovná svým předchůdcům a dokáže mě opakované parádně pobavit. 100%

Zack a Miri točí porno (2008)

Po shlédnutí tohoto filmu si můžu troufnout říct, že nic nového co Kevin Smith natočí, už vidět nemusím. Ne, že by točil něco vyloženě špatného, ale z mého pohledu je to prostě průměrné. A jelikož vím, že na jeho notu nejsem příliš naladěn, tak nemá smysl ztrácet čas něčím, o čem dopředu vím, že nebude nic moc. 55%

Tarzan (1999)

Klasický parádní Disney tentokrát zasazený do džungle. Příběh o Tarzanovi zná snad každý a tahle pohádka je velmi dobrým zástupcem kvalitního animáku. Ač je však dobrý, jak chce, dokonalým Pixarům se rovnat nemůže. Velkým plusem je také hudební doprovod od Phila Collinse, který do filmu pasoval perfektně. 85%

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001)

Smál jsem se opravdu hodně, narozdíl od nudné dvojky, ALE vlastně to byla přesná kopie jedničky, jenom zasazená do Ameriky. Nevím, proč tenhle film vůbec vznikl, protože v originále bylo všechno lepší a původní. Christina Applegate sice parádně zapadla, ale nemůžu se zbavit pocitu, že to byl absolutně zbytečný film. 55%

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Jednička je jedna z mých nejoblíbenějších komedií vůbec, ale dvojka mě dost zklamala. Stejný štáb, stejný režisér, stejní herci, pouhých pět let mezera a přitom z toho vznikla dost nevtipná slátanina. Ano, některé vtipy byly dobré, ale naprostá většina se míjela účinkem. Když film skončil, tak jsem si hned musel pustit další film, protože mi přišlo, že jsem nic neviděl. 55%

Brutální Nikita (1990)

Ani moje druhé setkání s raným Bessonem nedopadlo zrovna dobře (a to jsem vypnul Magickou hlubinu, která se nebezpečně blížila odpadu). Nuda, protkaná sem tam nějakým zajímavým momentem, který byl ale obalen spoustami minut úplného ničeho. Americký seriál mě minul, ale možná by se mi líbil víc než tohle. 50%

Far Cry (2008)

Podle Game Page a také všech možných herních portálů jedna z nejlepších počítačových her všech dob. O Uwe Bollovi jsem věděl, že je totální retard, ale tady jsem si to teprv potvrdil. Jenom nechápu, proč si to herní společnost nechala takhle posrat, protože po skončení filmu byla Far Cry ta poslední hra, kterou bych si chtěl zahrát. 30%

Tři dny ke svobodě (2010)

Už u údolí Elah jsem věděl, že mi má Haggis co nabídnout, pokud se chytne pořádného scénáře. Toho jsem se dočkal tady. Parádně napsaný a zahraný film, kde člověk fandí i nefandí hlavním hrdinům a věří i nevěří tomu, co se před ním děje. Finále samozřejmě skvělé, podtrhující už tak velmi dobrý dojem z celého filmu. 90%