Smrt krásných srnců (1986)

Výborný film dojemný a smutný životní příběh není co podotknout nejlepší co jsem doposud z čech viděl.

Kostka 0 (2004)

Není to nejhorší ale ani průměrné.

Božský Evan (2007)

Božský Evan byl skvělý krásně sem se zasmál i pobavil jen ten konec mě překvapil čekal jsem ohromnou potopu a ne takovej malej potůček což bylo zklamání.

Disaster Movie (2008)

Je to šíleně trapné ale přesto se na to dá dívat jsou tam i části kdy se člověk nasměje ale pak zas trapnost nade vše. Divím se že ten film vůbec vznikl a ty zpěváci je nezažalovaly po urážku:D.

Líbáš jako Bůh (2009)

Tak nevím proč je tu spousta odpadu a negativních komentářů? Nevim co to ve vás lidi je ale dneska večer jsem se skvěle pobavil a myslím že i sál plný diváků. Možná jen ten konec byl trochu matoucí ale jinak bych tomuto filmu paní Poleďňákové nevytknul nic prostě 5 hvězdiček to je nekompromisní!

VALL-I (2008)

Krásný byl jsem 100% dojat nejlepší animák který sem doposud viděl!

Blonďatá a blonďatější (2007) odpad!

Nejen že je to uráží blondýnky. Ale navíc je to nehorázně nudné a pitome. Nechápu proč filmy o blondýnkách jsou strašně nudné a hloupé.

On je fakt boží! (2008)

Byl jsem přinucen dívat svou přítelkyní a bohužel jsem usínal nehorázná nuda jediná hvězdička za hlášku copak jsi vážka na práškách?