Queer as Folk (2000) (seriál)

Jednoduše WOW několik prvních dílů mě vyrazilo dech natolik, že sem se nemohl ubránit dívat se dál a dál. Perfektní vykreslování postav a jejich ztvárnění. Gay komunita ukázaná přesně taková, jaká je, někdy člověka napadne STYĎTE SE! ale ve skutečnosti nejsou ani lepší nebo horší než heterosexuálové :-/ Provedl jsem několik velice zajímavých studií na základě různých "pověr a mýtů" a výsledky byli až neuvěřitelné, jednou si o nich budete moci přečíst v mojí knize :-D

Oko dravce (2008)

Film není nejhorší, ale bohužel příběh je trochu ohraný a postavit to celé jen na hereckém výkonu S.LeBeoufa je směšné. Efekty jsou ok a dějová zápletka má celkem rozumný spád. Nicméně od filmu dnešní doby a horentních rozpočtů už prostě čekám víc....

Max Payne (2008)

Na filmu se mi líbilo jeho temné pojetí, ukázka Temného proroctví a filmové efekty, v neposlední řadě taky M.Whalberg jehož si vážím nejen jako herce ale celkově jako osobnosti. Bohužel tím výčet všeho dobrého končí a ten zbytek radši ani nebudu komentovat.

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Velmi povedené a myšlenky zakódované v příběhu mají opravdu něco do sebe. Jednoznačný favorit mého vkusu. Úvodní myšlenka se již před dávnou dobou stala nedílnou součástí mojí filozofie. Evidentně takto smýšlejí i jiní jedinci....

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Celkem pěkné efekty, herecké výkony nic moc, celkově se mě zdál film krátký a chudý. Nehrát v tom K. Reeves asi by na to lidi ani nekoukali. Nicméně jedno temné HAHA - napadlo někdy autora příběhu, jak se možná dostal pravdě blízko?! ):-D

Nástrahy velkoměsta (1984)

Jedná se o naprosto úžasnou a fantastickou komedii na kterou se podívám kdykoliv mam možnost. Viděl jsem film tolikrát že ho znám prakticky nazpaměť a dokážu ho převyprávět! :-D Člověk se musí smát v průměru minimálně jednou za 5 minut (schválně jsem to počítal). Krásné vyobrazení totální vesničky a velkoměsta. Pocházím z vesnice, ale často žiju v Praze a musím říct NAPROSTO VÝSTIŽNÉ! Herecké výkony jsou také perfektní, já osobně mam nejraději "zámečníka". S přáteli kteří film znají se často dostanu do situace, kdy používáme hlášky z filmu. Moje oblíbená je: "Pěkný, předsíň je pěkná...." a nebo "mam perspektivní vyhlídky do budoucna". Jednoznačně doporučuji a kdo si dovoluje srovnávat s Maléry pana účetního, je s dovolením hlupák co má o dobrém filmu fádní představu.

Most do země Terabithia (2007)

Velice povedené. Pěkné prolínání fantazie a reality a bezva ozvučení. Každý člověk by si měl uchovat řádnou dávku fantazie a pomocí jí se čas od času vrátit do míst kde načerpá energii a chuť do života.

Osud světa (2002)

Fajn film. Japonci si sice pod dobrým hereckým výkonem představují asi něco jiného než já, ale byl to zajímavý nápad, dobré zpracování a herecké výkony aspoň slušné.

Moucha (1986)

Tohle byl jednu dobu jeden z můj nejoblíbenějších hororů. Parádní scéna je např. ta, kde je vidět opička obrácená "naruby". Jsem milovník zvířat nepleťte se (taky sem jedno) :-) ale tahle scéna mě vždy dostala. Jsou tu slušné efekty, dobré herecké výkony, fajn atmosféra a zamyšlení nad technologií a kam to všechno může vést. Pokud máte chuť na horor co Vám nezkazí náladu, pak tohle je to pravé.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Tohle je jeden z kultovních seriálů, ten komu se nelíbí, řeknu k tomu jen jedno, nenadešel tvůj čas.... Já sem se na ten seriál díval s odstupem několika let a musím říct, že jsem napoprvé a napodruhé naprosto tento typ humoru nechápal ergo se mě nelíbil. Momentálně sem ve fázi, kdy jakmile vidím brčko, začnu zkoumat zda člověk co ho drží není psyréna a nejde po obsahu mojí hlavy....přátelé by řekli - hm, tak leda že je na dietě :-D