Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Pekný príbeh, pútavý, ale pre mňa nie na prvom mieste. Eufória ostatných mi ostáva otáznikom - koniec predvídateľný, ale pobavila ma duchaplnosť, ktorá mu predchádzala.

Záhada hlavolamu (1993)

V dobe, keď sa film vysielal tak vo mne vyvolal pekne nepríjemný strach. A to už som mala najznámejšie Fogralovky prelúskan - o komiksoch ani nehorovím :)

Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

Okrem klišé scény (ktorá asi v teen romantike nemôže chýbať) som sa dobre pobavila a schuti zasmiala :-)

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Na pořad sa pozrem rada, ale Janka Hospodárová to kazí (aj keď verím tomu, že to inak moderovať nejde). Inšpiráciu je možné hladať v zahraničných prenosoch, tam to funguje celé dobre.

Dallas (1978) (seriál)

V dobe keď to šlo u nás v televízii som ešte nepoznala alko nápoje (asi prvý seriál ktorý som registrovala, že existuje) a vždy keď si pýtali skotskou s ledem som rozumela "s kostkou s ledem" a nechápala som prečo tam je to druhé s :-D :-D

Je to i můj život (2009)

Za názov, lebo v skutočnosti hovorí o inej osobe, než sa podľa obsahu zdá.

Bravo Girls: Všechno nebo nic (2006)

Je to film pre teen a v tej kategórii mu kľudne dám 4*. Pár scén ma pobavilo a dobre sa na "tance" pozerá, inak je to presne to, čo od toho očakávate po prvých 5 minútach.

Temnota (2002)

Kebyže film skončí o 10 minút skôr, tak by som si povedala "to je drsné", a dala 4. Takto bol záver celkom prehnaný.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Kniha 5*, film totálne sklamanie. Bolo tú pár scén, ktoré odporovali pointám (titulka novín vs. Lisbethin charakter), a úplne pokazili záver - odporuje informáciám v druhom dieli knihy. Hrozné!