Vyměřený čas (2011)

Originální, zábavné :) Ikdyž nejsem fanda JT, tak tady mi nevadil...slušný film na páteční večer - 80%

Sid a Nancy (1986)

Docela věrohodný snímek o pravděpodobně nejzbytečnější a nejpřeceňovanější ikoně punkové scény...První polovina za éry Sex Pistols byla slušná pak se film začal motat ve "Vicious Circle" jako Sidův život samotný :)

Beze mě: Šest tváří Boba Dylana (2007)

Nefanda Dylana ani nemá nárok z tohoto filmu mít požitek. Něco málo načtený, nakoukaný a hlavně naposlouchaný (asi 80% diskografie) od tohoto "hudebního chameleona" mám, ale i tak jsem se lehce ztrácel v dějových liniích. Nicméně dívalo se na to hezky, utíkalo to svižně podložené nádhernou hudbou mistra. Z 6 liníí byla suveréní favorit Cate Blanchett v mojí (a asi většiny) oblíbené rockové éře 60. let. 75%

Zuřící býk (1980)

De Niro byl fantastický. Pro mě asi nejlepší sportovní film, ikdyž sport je v tomto filmu skoro druhořadý. 90%

Ptáci (1963)

Technicky a zpracováním Hitch opět předběhl dobu, ale tento snímek je pro mě zatím o několik tříd slabší než Vertigo a Psycho.

Světová válka Z (2013)

Dobře natočená zombieovka, která sice pro mě nepřinesla nic extrémně nového, ale pobavila a to je základ blockbusteru :)

Vlk z Wall Street (2013)

Pro mě bezesporu za 5. Leonarda jsem v takové formě jěště snad nkdy neviděl. Scorceseho rukopis jde poznat a parádně mi ty 3 hodiny uběhly. Jestli Leo neovládne ceny akademie letos, tak už opravdu nevím kdy. Pro mě zatím nej film posledních let :) "Gangsterka" jak se patří...

Cadillac Records (2008)

Málokdo měl takový vliv jako muzikanti od Chess Records :) Solidní pocta tomuto bohužel skoro zapomenutému žánru

Lemmy Forever (2010)

Keith má teda silnou konkurenci v tom, kdo je víc BADASS rocker....Bavil jsem se náramně i jako ne velký fanda Motorhead