Potomci lidí (2006)

Zajímavý námět, Clive Owen předvádí skvělý výkon, zejména bych vyzvednul scény z války a "choreografie" pohybů v bitvě. Kamera taky výborná, škoda, že jsem neměl ten správný pocit. Michael Caine je snad nejlepší herec vedlejších rolí.

Romeo musí zemřít (2000)

Ježiši kriste. Všechno špatně. Když tuhle sebranku dali do akční komedie, dalo se na to koukat. Ale postavit film na nejhorším herci všech dob? Navíc film, který působí trapně vážně s chytrýma kecama? Akce u které se smějete? AAliyah zase zachránila další vhození odpadku do smetí.

Volání o pomoc (2007)

Sandler tomu dal opravdu vše, ale nebylo to ono. Mám ho rád jako komika, ale toto bylo moc velké sousto. Neříkám, že to byla katastrofa, ale přec jen na tuto roli bych viděl i lepší adepty, samozřejmě bych to nedával na triko jenom jemu i sama postava by mohla být vyzobrazena trochu lépe. Navíc celý film spíše táhne don Cheadle, který byl famózní a jeho práce budou asi brzo v mém hedáčku. Rainman by se prostě nikdy nestal legendárním kdyby Cruise dával na frak Dustinovi. Oceňuji, že příběh nebyl postaven na americkém hrdinství a nesváděl vše na Muslimy. Nicméně děj sám o sobě mi přišel nic moc. Některé pasáže a reakce pro mě nepochopitelné. 75%

Donnie Darko (2001)

No hodnocením budu asi opravdu křivdit, ale nebyl jsem si jistý jestli film je opravdu tak chytře promyšleny nebo jen nepřehledný. První polovinu jsem vyloženě trpěl. Chtě nechtě mi to připadalo jako mix Requiem za Sen a Butterfly Effect. Natočené to bylo dobře, zahrané taky, zvuky byly naprosto úžasné taktéž i doprovodná hudba. Jestliže si toto vzal do parády mladý kluk, tak všechna čest, ale myslím že měl chvíli počkat a dotáhnout to k dokonalosti protože potencionál to mělo.

Ray (2004)

Písně Raye Charlese jsem už nějakou dobu poslouchal a tak jsem si projekci tohoto filmu schovával na vhodnou chvíli. Vyvolalo to ve mě všechno. Lítost, obdiv a hlavně pohyb do rytmu tohoto úžasného zpěváka. Jestli mě Walk the Line vzalo tak pak nevím co toto. Výkon Jamieho Foxxe já osobně radím mezi Top 5 výstupů co jsem kdy viděl.

More Than a Game (2008)

Hezké zpracování. Emotivní..přibližující nám zákulisí vynikajícího týmu střední školy a zrod NBA superhvězdy. Nejsem sice velký fanda Lebrona, ale toto na mě zapůsobilo, bohužel po jeho opuštění Akronu mi došlo, že pouze lhal do kamery. Ostatní postavy byly vynikající zejména vztah Dru-Dru:)

Doktor Mozek (2009) (seriál)

Slabý pokus o kopii House. Ale na některé díly jsem se vydržel koukat.

Constantine (2005)

Těžko říct, byly tam i slabé momenty....Gabriel mi lezl na nervy. Nicméně kladů bylo mnohem víc. Hlavně detaily ( odkládání polibku, fakáč, odvykání), Hlavním hrdinům není co vytknout stejně jako Luciferovi, režii a kameře. Triky mi bohužel spíše vadily. Šlo to tak od 10 k 5, ale začalo to a skončilo výborně.

Vzpomínky (2006)

Osvědčená spolupráce Washingtona a Scotta se opět předvedla v dobrém světle. Napínavé a strhující, to je můj oblíbený koktejl.

Chaled (2001)

Pro mě silný zážitek. Film jsem viděl už hodně dávno a pořád si moc dobře pamatuju o co šlo. Neuvěřitelný výkon mladého herce. Toto by si zasloužilo trochu větší pozornost.