Great Balls of Fire! (1989)

Jerry byl prostě magor. A to že byl magor ho stálo jak post krále rocknrollu tak celkově jeho hudební kariéru. Winona vypadá starší, ale i přesto se mi nedělalo dobře při pohledu jak ji nakládá její bratranec. Dennis Quaid nicméně geniálního Lewise zahrál skvěle. 75%

Jason Bourne (2016)

Akce zvládnuta výborně, obsazení taky nadmíru povedené...ale už jsem postrádal tu lehkost původní trilogie. Není to zklamání naopak jsem se dobře bavil, ale zkrátka Jason Bourne není tak dobrý jako předchozí díly. 70%

Keith Richards: Under the Influence (2015)

Můj největší sen je s tímto pohodovým mladíkem dát panáka dobrýho pití a nechat si pouštět jeho bluesovou influence. Keith je a vždy bude ztělesnění Rock'n'Rollu....a i po tom co dokázal si stále váží svých předchůdců. Pro velké fandy tu asi není přebytek nových informací, ale i tak si tento dokument užijete. Koukat na Keefa ve studiu či vidět jeho sbírku kytar...tomu říkám slast :)

Beware of Mr. Baker (2012)

Samozvaný nejlepší bubeník světa asi tím opravdu nejlepším nebude. Jeho konstatní shazování vrstevníků Moona, Bonhama a Mitchella je až na odebrání svéprávnosti. Nicméně tenhle chlapík bez špetky soudnosti a grumpy levelem na maximu je opravdu zábavnej. Přitomnost v jeho společnosti bych asi s chutí vynechal, ale smeknout před ním musím. Přeci jen Cream byla jedna z nejvlivnějších kapel...Taktéž smekám před tvůrcem, že na toto měl koule a vydržel to!

Zmizení (2013)

Atmosféra jako jsem dlouho nezažil. Když jste 2 a pul hodiny nehnutě v křesle, asi tvůrci dělaj něco správně. Herecký obsazení naprosto perfektní. Troufnu si říct, že jedny z nejlepších rolí jak Hugha tak Jakea...a že pánové za sebou maj pěkný role :) 90%

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Natočený velmi dobře. Han zase válí a Finn nezústává omoc pozadu. Ale celý jsem to svým způsobem už viděl a hlavní asexuální představitelka bez jiskry a charismatu byla pro mě velkým trnem v oku. Obávám se, že díky ní bude pokračování utrpením. Škoda :)

Spotlight (2015)

Citlivé téma, které by se mělo pořád a pořád připomínat. Dobře natočené, obsazené a napsané. I přes to, že film je založený hlavně na dialozích....postupně graduje na vysokou úroveň. Ocenění zasloužená :)

Deadpool (2016)

Pro fandy nekorektního humoru ideál. Takový film na trhu chyběl a osvěžil docela monotonní nabídku akčňáků. A čísla mluví za vše.

Joy Division (2007)

Dokument mě vtáhl do atmosféry a s ubíhájící minutáží více a více mrazí. Jinak to být postaveno ani nemohlo, přeci jen jedná se o jednu z nejtemnějších kapel co jsem kdy poznal. Budu muset více prozkoumat texty...Ian byl básník se vším všudy a díky svému osudu někdy i zastiňuje neméně talentované kolegy z kapely...Stále považuju Unknown Pleasures za jejich nejlepší dílo :)

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Atraktivní herci, dobře zvládnutá akce a stylové prostředí - to jsou hlavní pozitiva. Že se ztratíte v ději není moc podstatné protože na něm vlastně moc nesejde. Ideální film na pročištění hlavy s typickým Guyovym rukopisem - 70%