Planeta opic (1968)

Na tu dobu to musela být fantazie. Atmosféra a myšlenka solidní, ikdyž chování lidí někdy působí opravdu hloupě. Také to, že od sympatizování s lidmi jsem své sympatie na konci předal "těm chytřejším" opicím.

Pink Floyd: The Story of Wish You Were Here (2012)

Jedno z Top 3 alb této skupiny si bezesporu taky zasloužilo svůj vlastní dokument, který jen dokazuje jak geniální a progresivní Pink Floyd byli :)

RocknRolla (2008)

Rozhodně to není nejlepší Ritchieovka, ale bavil jsem se podle očekávání. Spokojenost, herci výborní, příběh správně propletený a celý film poctivě natočený :)

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Výborná Bondovka, která bohužel ztrácí své resumé díky zakomplexovaným Conneryovcům a všeználkům. Na Lazenbyho nemůžu říct ani půl slova, kdyby se této role držel mluvilo by se o něm minimálně rovnocenně jako o Connerym. Dobrý příběh a bravurní záporák musí být taky vychválen + vtipné suché hlášky jak se patří. Jsem docela zklamaný některýma reakcema.

Apokalypsa (1979)

This is the end...my only friend

Temný rytíř povstal (2012)

Stále je to výborný film, který neměl hluchá místa, ale chybělo to kouzlo z předchozího dílu. Asi jako jeden z mála zkritizuju účast catwoman a epic ending nebylo až tak epic, takže o nějaké to procento musím dát méně.

Žlutá ponorka (1968)

Za normálního stavu docela těžký film, každopádně jsem přesvědčen že po pár dávkách omamných látek to může být enormní zážitek..

Dobrý ročník (2006)

Příjemný, pohodový a skvěle zrežírovaný film Ridleyho, který nemusí být dvakrát originální a i přesto zaujme...84%

Hotel Rwanda (2004)

Už déle si všímám jak vyníkající je Don Cheadle herec...toto je snad jeho největší role. Velice silný příběh, který donutí každého se zamyslet....a pak pravděpodobně dovečeří :)