Naboř a ujeď (2012)

Docela dobrý a vtipný film, něco sice bylo trošku trapnějšího rázu, ale jinak spokojenost

Pavouci z vesmíru (2010)

Celkem ucházející film se špičkovými efekty, pořád se však držel dějově i zpracováním na povrchnější úrovni a hlubšího dojmu jsem se nedočkal, proto 3*

Zambezia (2012)

Pěkná grafika, dobré postavy, pouze dabing malého sokola slabší :). Jinak spokojenost, na současné poměry příjemná pohádka s originálním dějem.

Pravdivé lži (1994)

Pro mne je tohle už legenda. Super film, bezvadný vtipy, dobří herci. Cameron se pozná :)

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Konečně jsme se dočkali důstojného pokračování, jsou to opravdu povedené díly pro fanoušky tohoto kultovního seriálu :)

Faktótum (2005)

Do filmu nikdy nedáte celou knihu, ale toto je opravdu povedené a scény ve filmu jsou opravdu vtipně napsané i zahrané. Kniha je lepší, Bukowski je můj oblíbený autor, ale na film je toto opravdu výborné.

Hačikó - příběh psa (2009)

Mám strašně rád psy, je to jediný tvor, co vás bude upřímně milovat opravdovou láskou, nezradí vás a jeho vztah bude vždy přímý a nefalešný. Tento film se mi líbil, je tam krásně znázorněna oddanost psa k člověku, pro kterou je mám tak rád.

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Ty reklamy v příběhu mne fakt s*rou... Když by bylo vstupné zdarma tak neřeknu. Jinak příběh zamotaný, ale ušel, takový klasická český pokus :)

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Osobně hodnotím *** a 1/2 hvězdičky, ale to dát nejde, tak má **** :-). Je to příjemná a pohodová komedie s excelentním Jimem Carrey. Tučňáci jsou super :-)