Město Ember (2008)

Skvělé fantasy, které je zajímavé od začátku do konce. kulisy, okolí, děj i dokonce herci hráli velmi vhodně. Na fantasy moc nekoukám a ani tento žánr nepatří mezi mé oblíbené, ale tady mě to příjemně překvapilo. :-) ... Možná více se bude bavit mladší obecenstvo.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Skvělý film, akce, napětí, trosku romantiky, a takové to hrdinství... co si více přát... Viděl jsem už měsíc před premiérou tu verzi a pěkné, opravdu pěkné..

Star Wars: Klonové války (2008)

Už jenom z nostalgického hlediska. Prvně jsem si říkal jaká to bude blbost, ale po shlédnutí to bylo lepší než jsem čekal. Beru to jen takovou vsuvku a doplnění děje, nikoli za celý plnohodnotný díl SW. Určitě by to bylo lepší hrané, ale i tak povedené. Star Wars se mi budou líbit vždy, pokud to opravdu nebude žádný levný shit. Povedené a vypadá to ze v tomto týdnu si asi znovu zhlédnu všechny díly :-D ...

Šejdrem (2008) (TV film)

Trojana mám rád a všechny filmy s ním taktéž. Tenhle jsem si obzvláště vychutnal, kvalitní film, který splnil co měl. 80%

JCVD (2008)

Smíšené pocity z celého filmu.. dal bych 3*, ale za Van Damma jedna navíc, je skvělý a jsem rád že jsem ho viděl po dlouhé době. Jinak ten začátek se mi taky líbil...

Pozemšťan (2007)

Skvělý film, úplně něco jiného než jsem byl doposud zvyklý u filmů. Proste jedna chajda, pár lidí a diskuze přes hodinku. Herci hrají tak jak mají, nevěřící tomu co slyší, reagují stejně jako by reagovala většina. Co více dodat, doporučuji zhlédnout, ale jak se tak dívám tak ne každému padl do oka a ne každý pochopil potenciál filmu. Prostě ne v každém filmu se musí střílet, či jezdit v rychlých autech.

Vikingové II (2008)

Když jsem se díval prvních 5 minut, měl jsem myšlenky ohledně děje úplně jiné než později.. Určitě tento film měl navíc a nejlepší scéna z tohohle filmu je hned na začátku jak vyloví toho druhého pilota. Film se mi líbil, ale mohli ho natočit lépe, tedy alespoň co se týče scénáře.

Karanténa (2008)

Pěkná podívaná. Nic převratného. Tenhle žánr mě moc nebere, ale hodnotím objektivně.

Expres (2008)

Pěkný hnus, ten rasismus! Doják už od prvních minut. Nevím co o tomhle filmu psát, snad jen že to Gary zrežíroval perfektně a snad by už to líp nešlo. Vybral si perfektní námět a vůbec bych se neohlížel na to, že je to ohrané apod. Dobrá práce

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Skvělý film a snad nejlepší western co jsem viděl. Bavil jsem se až do konce filmu.Crowe i bale hraji skvělou hru. Po tomto filmu nemám ten pocit shlédnout ještě druhý díl, což mě těší jelikož druhý snad nebude a zároveň jde vidět, že to tvůrci filmu udělali perfektně.