Babylon A.D. (2008)

Pěkný průměrný film, který vám udělá z nudného večera, příjemný večer. Vin Diesel, který si zde ještě drží svou reputaci o kterou přišel v Rychle a zběsile 4, to zde rozjede svými nesmrtelnými kousky. Také se mi líbí role Gérarda Depardieu. No nejde o nic převratného. Dobře jsem se pobavil, když jsem tam viděl místa kde denně jezdím busem do školy a ze školy(Ostrava-Poruba). Určitě radím se na to mrknout, o nic nepřijdete.3*

Kronika mutantů (2008)

Pěkný nápad, který byl těžkým oříškem pro všechny designery, movie-makery a režiséra, který ze sebe mohl vydat více. Povedený snímek, který si bohužel neudržel moji pozornost a po 30 minutách jsem to proklikal na konec a málem usnul v křesle. moc rychle střihy na začátku a některé efekty byly odfláknuté, nebo hold to líp asi nešlo udělat z nějakého důvodu. Věřím že 60% vystihuje hodnotu filmu.

Rychlí a zběsilí (2009)

Takové makové, kdyby ten film udělali jenom o rychlých autech a závodění určitě by udělali líp, než tam cpát zápletku s drogami. A ta neuvěřitelná přesnost jak zahákovali ty cisterny na začátku, ale je to jen film takže to beru, ono bez toho by to nebylo rychlí a zběsilí přece.Vin Diesel mi v poslední době přijde už jako Segal, nesmrtelný a znalosti Ensteina. Stejně si myslím, že třetí díl a první je na tom nejlíp.57,31% :-D

Gangy New Yorku (2002)

Hmmm... Film se mě nijak nedotkl a živě si vzpomínám jak jsem ho vypínal v polovině. Nejspíš byl nudný, ano nudný. Samozřejmě DiCaprio opět skvěle, ale to nestačí, kdepak.

Sedm životů (2008)

Přesně v mezích, kdy z natočeného materiálu vyjde to nejlepší. Skvělý film, který by mě určitě dojal víc, kdybych v sobě neměl pár kousků z místní putyky. Ben hraje tajemnou postavu od začátku až do samého konce. Na začátku jsem byl trochu zmatený. Hold jsou lidi co potřebují nějak odčinit své mindráky, aniž by se zpovídali, pěkný film, který zaujme všechny milovníky dramatu. Will Smith opět září jako jasná hvězda ovšem v tomto filmu není jako jediná.95%, Asi mi těch informací nestačilo ohledně Bena.

Suprhrdina (2008)

Bezkonkurenčně nejlepší z filmů tohoto typu. Opravdu jsem se bavil. Trapných chvilek bylo velmi, velmi málo. Je pravda že jsem se později už nudil, ale tuhle vlastnost asi mají všechny tyhle filmy. 60%

Nezvratný osud (2000)

Byla to pro mě úplná pecka, při prvním zhlédnutí. Něco nového, originální scénář. Zajímavé vraždy a perfektní úvodní nehoda, ovšem ve druhém díle se mi líbila více. Někde se začít musí a Wong začal dobře, kdyby ho pak nenapadlo natočit třetí díl, měl bych ho i rád. 90%

Nezvratný osud 2 (2003)

Snad nelepší úvodní nehoda z celé trilogie, která to celé začíná. Do děje se vrací hrdinka z prvního dílu a dochází k velmi zajímavým pocitům, které tomu dávají šmrnc. Opět perfektní vraždy. Tento díl beru jako rovný si s prvním dílem. Dobrá práce 90%.

Nezvratný osud 3 (2006)

Mno, jak bych to vzal. Přijde mi dosti trapné ty předtuchy hlavní hrdinky ještě než se něco stane. Jednotlivé úmrtí byly pěkné, a místo hlavní nehody bylo dobře vybráno, sám mám panickou hrůzu z kolotočů všeho druhu, takže vetšinou dávám přednost cukrové vatě a střílení ze vzduchovky. Ale celkově to už nebylo ono. První a druhý díl se mi líbil mnohem více.

Sex Drive (2008)

Totální blbost, která je krutě pravdivá, víceméně zábavná a udržela mě koukat se na necenzurovanou verzi 2 hodiny. Pravda, jak tvrdí mnozí, téma filmu je už ohrané a dopředu je jasné jak to skončí, ale i přesto je film skvělý. Nevidím důvod proč ne dát krásné 4*