U2 3D (2007) (koncert)

Dokonalé

Přátelé (1994) (seriál)

Podle mě nejlepší seriál jaký kdy na TV obrazovkách běžel. 10 serií plných smíchu, neobyčejných situací, hlášek které by se dali tesat do kamene a hlavně skvěle zahrané postavy. Není v tom sice nic uměleckého, ale když autoři chtěli, abych se smál, podařilo se jim mě rozesmát. A když mě chtěli dojmout, tak občas i nějaká ta slza ukápla. Konec byl samozřejmě trochu americký, ale jiný by se ani nehodil.

Hancock (2008)

svěží, vtipně, hvězdné. Za ten matrixový závěr hvězdičku dolů.

Útěk do divočiny (2007)

Dva filmy v jednom dni (společně s Temným rytířem) a takové pecky. Občas jsem mu záviděl jeho dobrodružství, ale film samotný mě emočně a zážitkově uspokojil. Chvíli jsem s ním nesouhlasil, chvíli jsem se mu divil a za chvíli jsem chtěl být přesně TAM a zažívat to co on. Prostě emoce z toho filmy tryskají s každým snímkem. 95%

Temný rytíř (2008)

Nic jiného než 5* si to nezaslouží. U filmu jsem se nenudil ani chvilkul. To že Ledger byl geniální, o tom není diskuze, ale odmítám názory, že ostátní za ním daleko zaostávali. Batman byl skvělý, ale nenašel se ve scénaři prostor, aby vynikl tak razantním způsobem, jako to dokázal Ledger s Jokerem. Navíc Freeman je pro mě třešnička na dortu. Baví mě i přesun děje do "současného světa". Nejde úplně o to, že jsou všude vidět moderní mrakodrapy a nabušené káry, ale především o atmosféru, která více než boj hrdiny proti lumpovi připomíná válku s terorismem. 90%

Bathory (2008)

Bathoryčka nebyla špatná, ale občas jsem si v Čachticích připadal jako v Andělské tváři.

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Překvapivě milá rodinná fantasy pohádka se skřítky a skřety. Zhltnul jsem to od začátku do konce. Bohužel tomu chyběla silnější atmosféra a silný prvek, který měl film podobného žánru Bridge to Terabithia. Hodně jsem se bavil u emočních vylevů domácího skřítka Náprstníčka.

Poloprofesionál (2008)

Takový celkem rádoby ulítlý film. V průběhu filmu jsem se 2x pousmál, jinak nic. Nechápu co tam sakra dělal Woody Harrelson.

Street Kings (2008)

"Cool film man, yeah". "F*ck all this shi*s cops, you are the special". Vydařený thriller se vším co k tomuto žánru patří. Korupce, střílečky, potoky krve a válka v LAPD. Reeves má pro mě cejch kladného hrdiny a drsnej polda mu sedí. Ostatní herci překvapivě dobře sekundují (Hugh Laurie, Forest Whitaker) a tak 110 minutová stopáž profrčí kolem vás jako Pendolíno. Pro mě 85%. Jo a žralok v akvárku mě pobavil :).