Těsně vedle (2007)

Moc oplzlostí a moc nechutných narážek, které ani nebyly vtipné. Tohle mi nesedělo nejvíc, a nejde o to, že takového Adama Sandlera mám radši než Bena Stillera. Asi nemám smysl pro humor, co teď zřejmě frčí.

Na vlásku (2010)

Ony pohádky, které se berou moc vážně, prostě nefrčí a dle mého názoru je to dobře, protože jde především o to pobavit se. Na nějaké rozumné úrovni a hlavně pro co nejširší věkovou skupinu. A v tom je právě kouzlo, protože pobaví pětileté i dvacetileté. Na vlásku je kouzelná pohádka, která nic nového nepřináší, ale na druhou stranu je ve svém žánru originální. Drží se pohádkové linie s vtipem a nadhledem. Takhle má vypadat Disneyovka 21. století. A ať žije mim!

Space Jam (1996)

Vzpomínky na dětství, Bugse Bunnyho a samozřejmě nejdokonalejšího Michaela Jordana, který hodil poslední excelentní koš :D

Útěk do divočiny (2007)

Christopher McCandless: I'm supertramp. [looks at apple] and you're super apple! Alexander Supertramp, který byl svobodný. První půlku jsem ho nenáviděla, druhou bezvýhradně milovala. Ten způsob jakým on bral život. Protože svoboda a jednoduchá krása jsou příliš dobré na to, abychom se jich vzdali. Takhle si představuju dokonalost. Nepopsatelně nádherný film.

Insidious (2010)

Kvalitní duchařina s origiálním nápadem. Dle mého názoru byly herecké výkony trochu ploché, ale atmosféra vynikající a s koncem jsem taky spokojená.

Piraňa 3D (2010)

Nepopírám že nemám zrovna sto chutí dívat se na filmy s podprůměrným hodnocením, ale tenhle mě lákal kvůli hercům a vlastně měl i docela dobrý trailer. Nečekala jsem zázraky, které se (nečekaně) nekonaly, ale stejně nelituju 88 minut, protože stály za to. Nadprůměrně průměrný film, vlastně byl i hodně vtipný a zvrácený a ten konec mě totálně dostal :D :)

Esmeralda (1997) (seriál)

Dobré vzpomínky na to období. That´s all.

Orphan (2009)

Myslím, že Ester okouzlila všechny a kdo tvrdí že ne tak je jí okouzlen dodnes :) Dechberoucí. Jinak to vyjádřit neumím :D

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Naivní pohled modrookého chlapce, který nemá nejmenší tušení, oč tu běží. Táta, kterého bezvýhradně obdivuje a máma, která se ze všech sil snaží udržet ho v oblacích. Nakonec všechno dopadne jinak. A je jedno, na jaké straně ostnatého drátu se zrovna vyskytujete... Možná až přílišná pohádka pro ty, kdo očekával dramatičtější zpracování, ale na druhou stranu příliš dramatické zakončení pro ty, kteří snad chtěli pohádku. Vera byla prostě parádní, ale zbytku tak nějak chyběla důvěryhodnost.