Počátek (2010)

Pokaždé, když ho vidím, tak objevím něco nového. Nejsem moc velký fanda triků a vizuálních efektů doplněné minimálním příběhem. Ale Počátek má, přestože efektů a akčních scén mraky, tak silný příběh, že mě to ohromilo a nestačila jsem zírat. Je to spletitý a komplikovaný film, který si žádá plnou pozornost - když vidíte celek, bezvýhradně se zamilujete a když jej rozkouskujete na malé části a vidíte perfektní výkony, famózní scénář, dokonalou kameru i dechberoucí soundtrack, zamilujete se ještě víc. Geniální film. Geniální konec. 5*

Až tak moc tě nežere (2009)

Tohle mi sedlo... herci sice moc charisma nepobrali, ale na tom nezáleží, protože tohle byla nadprůměrně průměrná oddechovka, kterou až tak moc žeru.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Ono by to nebylo tak špatné jen kdyby se to netočilo pořád dokola. Bella. Edward. Bella. Edward. Trochu prostoru pro Jacoba, aby se neřeklo. A zase dokolečka. Jak únavné.

Nezapomeň na mě (2010)

Dobré drama by to mohlo být, nebýt tolik vykolejeného konce který to všechno poslal do kytek.

Nekecej a pádluj! (2004)

S ničím a s nikým se nepáře. Nic nebere vážně. Vrčící srna to zabila rovnou a mědvědí máma jakbysmet. Teď už jen hodit hovínka po dvoutunových chlapech s pistolema a nakonec nechat zhulit psy, i když vlastně ne, sami máme málo. Svatá marihuánko, tohle chtělo moje tělo :D ;)

Milionář z chatrče (2008)

Bylo tam, co tam být mělo. I když je to film, který se (dle mého názoru) snad musí líbit všem což se mi na něm moc nelíbí :D Soundtrack je kvalitní, režisér nám toho taky má hodně nabídnout... Možná ty Jamalovi uši mě trošku rozčilovaly :D

Trainspotting (1996)

"A důvody? Žádné nejsou. Kdo potřebuje důvody, když má... heroin?"

Pelíšky (1999)

Nikdy, anebo navždy! A Pelíšky jedině navždy.

Skins (2007) (seriál)

Tohle není osud, tohle je láska ♥

Hra o trůny (2011) (seriál)

Čekala jsem pecku, ale takovouhle určitě ne. Konečně kvalitní fantasy, které vás vtáhne do děje už v prvních minutách pilotní epizody. Stojí to za to. Herecké obsazení je výborné, i když nejradši mám geniálního skřeta. Provedení je konečně bez iluzí, jen ta hudba může být lepší. Vlastně pardon, je to dokonalé. Škoda jen, že nemůžeme na dovolenou do Západozemí...