Bestiář (2007)

Něco mezi 3 a 4, ale na to, že jsem čekala šílenou, s prominutím, sračku, tak jsem byla až moc mile překvapena.

Prime (2005)

No spíš asi 70%, jen mi prostě vadila tak poslední třetina filmu se svými zvraty, rozvraty a návraty, kdy už jsem skoro jen čekala, kdy že už to konečně skončí. A to si myslím, že je docela škoda.

Polární expres (2004)

Ano, také dávám ty čtyři hvězdičky jen za IMAX a taky za to, že mi to tak trochu vrátilo zpět Vánoce.

Santa je úchyl! (2003)

Přišlo mi, že celý film je založen jen na tom, jak Billy Bob Thornton fuckuje a jak je to šíleně "cool";o)Jenže všechno ostatní byly jen krátké úryvky a epizodky, které byly často až úplně zbytečné a všechno bylo hrozně nastavované. Přestože měl film jen tak málo minut, ke konci jsem se šíleně nudila. Prostě se mi zdálo, že se jen hledá příležitost, aby tam toho drsného a tudíž stále šíleně vtipného bylo víc a víc, ale nějaké souvislosti zmizely kdesi v nenávratnu.

Vesnice (2004)

Nevím, jak bych na tento film koukala, kdybych neznala před jeho zhlédnutím pointu, ale myslím, že funguje i bez ní. V každém případě mě zaujala hlavní myšlenka a zklamala mě monstra, která se objevila možná až příliš brzy a vypadala děsně legračně. Ale zase když si vzpomenu na ufounky ze Znamení, tak mám pocit, že si vlastně není na co stěžovat:o)

Jmenuji se Sam (2001)

Ze začátku jsem si říkala, jak je to krásné a dojemné. Ale pak už to všechno bylo tak strašně prodlužované, několikrát opakované a vykalkulované na city, že už jsem jen nedočkavě čekala, až to konečně a očekávaně ukončí. A taky hrozně moc nemám ráda nechutně přemoudřelé dětičky. Takže asi tak 70%...

Horem pádem (2004)

Moc nechápu, co zamýšlel Hřebejk natočit, ale trocha melodramatu s rádobyvtipnými scénkami z pražského podsvětí a světa sparťanských fanoušků + něco málo prvoplánových scének týkajících se rasismu, mi nepřijde jako dobrá kombinace. Rozhodně ne v případě, kdy je tam tak patrná ta šílená beznaděj, jak to všechno poskládat dohromady.

Malá princezna (1995)

Pěkná, dojemná a kouzelná pohádka. Jen mi bylo celou dobu divné, proč je tam tolik momentů připomínajících Harryho Pottera. Sem byla holt trochu neinformovaná:o) V každém případě si Cuarón dále zapůjčil jedny z nejpůsobivějších okamžiků.

Nebezpečné hry (1998)

Teda tolik překvapivých point navršených jedna na druhou jsem snad ještě ve filmu nezažila. Za největší absurditu považuju okamžik, když jsme se na začátku titulků zvedala od televize a říkala si, že bych se vůbec nedivila, kdyby to všechno mělo ještě nějakou dohru během nich...Mňo...;o)

Král Artuš (2004)

Úplně pomotaný příběh, který si však hraje na to, jak krásně to všechno vymysleli, šíleně trapné bitevní scény, hudba, která do filmu vůbec nezapadá, pitomé a průhledné srdceryvné patetické rozhovory...A to mě ještě naštvali s tím Lancelotem...:o)