• Krátkometrážní

Gladiátor (2000)

Velkolepý historický film se vším všudy, tak jak to Hollywood umí. Úžasný příběh od David Franzoniho i hudba od Hanse Zimmera. Jeden z těch mála filmů, který vám vyrazí dech. Film který získal 5 Oskarů za nejlepší film, nejlepší mužský výkon v hlavní roli, zvuk, kostýmy a vizuální efekty.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Johny Tráva a Šlukař MC´Prásk ve svém nekončícím pátrání po Převaděči spojitosti. 60 %

Kdo přežije (2000) (pořad)

Reality show jsem se vždy velkým obloukem vyhýbal, ale po doporučení několika uživatelů jsem se na Survivor přece jen podíval a začal mě velice bavit, i přesto že jsem očekával bezduchou show, kde si každý půjde po krku, ovšem realita byla jiná a i přes taktizování některých soutěžících mě tenhle seriál oslovil. Rudy je prostě navztekanej masér a ty jeho prupovídky mě vždy pobavily.

Klub sráčů (2000)

Tento druh filmů se nesmí brát vážně, je to prostě absurdní blbost na vypnutí a relax s kámošema : - ) a pokud se u toho dokážete bavit i po 5-tém zkouknutí tak to celkem ujde.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Stereotypní seriál, kterému ovšem nechybí nápad ani zajímavý herci, ovšem kolísání kvality na jednotlivých dílech je více než patrné a díky naprosté stupiditě některých objasnění u případů (z rozmazaného obrázku, který díky počítači 10* na zoomují a pak dosáhnou 100% čitelného obrazu je směšný) jsem seriál přestal sledovat. Na druhou stranu některé díly byly opravdu dobré.

Krvavá legenda Bang Rajan (2000)

Akce je zde dost, stejně jako polonahých Thajců s mačetami, palicemi a vším možným .. krví se nešetřilo už vůbec a tak název lehce napovídá, co nás čeká. Jako ztvárnění zpracování legendy pěkné, příběhy podle skutečnosti divák vždy hltal, ovšem Bangrajanu chybí stále dost, aby se zbavil nálepky průměrný film. Trošku jsem čekal akční boje ve stylu Mua Thay. Jako legenda 80%, jako film 45%. 60 %

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Nápaditá komedie u které se tvůrci nebáli použít fantazii, 4 * za Ozzyho, Hlášky a Heavy metal.

Ocelový mumraj (2000)

Spíše než jako Akční film jsem to bral jako Komedii o čemž dokáže přesvědčit i Sam Lee(Alien), který po celou dobu dělá neuvěřitelné držky před kamerou. Akční složka filmu také není špatná a jediné co ji vlastně kazí je robot SR-1, který jakmile se objeví, tak film připadá divakový hrozně laciný. .: Popcornová B-čková zábava z 80-tých let :. 50 %

Ostrov (2000)

Šokující a drsná podívaná pod hladinu lidských vztahů v krásném prostředí Citu a Krutosti. 80 %

Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

Kultovní Kolumbijská série, která díky naší nejlepší TV stanici ... ano TV Nova, která nám neustále přináší na obrazovky seriálové skvosty z celého vesmíru, se mohly těšit domovy důchodců, z tak skvělé romantické - komedie jako je Ošklivka Betty a také nemocnice z mnoha výpadků kardiostimulátorů, kvůli nečekaným zvratům v příběhu, kteří tak obrovský nátlak nevydržely a u 168 dílu se zhroutili z nedočkavosti na poslední díl.