Anihilace (2018)

Jedna hvezdicka je ciste jen za Moderat

Metropolis (1927)

Videno v kine Scala s hudebním doprovodem www.FORMA.xyz Nejsilnejsi filmovy zazitek.

Oddělen (2011)

Umele vytvorene depresivni drama.. asi me minulo to, co tim autor chtel sdelit.

Spartakus (2010) (seriál)

"Kdyz tam dame hodne krve a cecek, tak si mozna ani nikdo nevsimne chabeho provedeni a toho, ze nikdo vlastne neumi hrat. Ono to vyjde!"

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Vzhledem k poctive stopazi, jsem byl nemile prekvapen, kolik veci bylo ve filmu zjednodusenych nebo upolne vypustenych. Srovnavat film s knihou by se asi nemelo, ale je to dost tezke, pokud uz to jednou clovek cetl. Atmosfera se nepodarila vybudovat jak by se zaslouzilo, a ani herecke vykony me nijak ze zidle nezvedly. Snad jen ta rezie si zase jednou zaslouzi velke plus. -- Budu se tesit na nejakou reziserskou edici, kde by to mohlo byt jeste i o dalsi hodinu natahle.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

"Though the Dollars trilogy is excellent, I'm more of a Once Upon A Time In The West kind of guy." -- EmpireOnline

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Kdyz jsem poprve zjistil blizsi informace ke ctvrtym piratum, udelalo mi to radost. Odesla Keira Knightley, Orlando Bloom(!) a naopak pribyli Penélope a Rob Marshall.. uprimne, co lepsiho se mohlo stat? Do kina sem tak sel s ocekavanim standardniho letniho filmu. Pak ale skoncily titulky i reklamy a ja po chvili vedel, ze to bude pro me asi nejdelsi navsteva v kine. Kraviny jdou jako na bezicim pase a vetsinou je kazda o trochu vetsi nez predchozi. Scenar (na kterem se pry dost zakladalo) nestal za nic, pribeh byl nudny a plny klise a Depp hral tak jako vzdy - coz bylo sice fajn, ale uz trosku nuda. K solidnimu Deppovi se pridala i Penelope a Zimmer(podobne jako Depp - dobry, ale nic noveho). Vetsinou si po skonceni filmu v kine posedim behem zaverecnych titulku. Ten den jsem ale chtel byt pryc ze salu tak rychle jak to jen slo.