Griffinovi (1999) (seriál)

Více než důstojny oponent Simpsonu. Brian (mluvici pes), ktery je takovy cynik a sarkastik, že by se i Dr. House mohl zavidět, kde Peter je takovy blbec, že i Homer se musi smat a Stewie?? ten je ochotny zničit vše, ale nejvic však nenavidi svou matku. Mam za sebou 1. serii a mam se na co těšit podle komentařu. Uvidime :) ..1. serie- 4* ..2. serie- 5*- (a Peter je čim dal blbějši :) vyborně) ..3. serie- 4* ..4. serie- 4* ..5. serie- 5*

Transformers 3 (2011)

Ja si nemohu pomoci. Filmy jako Transformers 3, Matrix Revolutions a třeba Pan prstenu Navrat krale, kde je maximalni konečna bitva, kde jsou přehrše digitalnich triku tak ja sem prostě naměko. Přiběh sice zase odflaknuty a předvidatelny a postavy se někdy chovaji jak idioti. Viděl jsem to ve 3D a když zaberou do detailu Transformera, jak se rozpada na nejmenši kousky, tak to je nepopsatelna nadhera. To nejde popsat, to se musi vidět :)

StreetDance 3D (2010)

Připadal jsem si jako v česko hleda talent. Film, ve kterem si nic neděje, nikdo nehraje! Jen tanči. Ale dobře. K tomu skvěly soundtrack, ktery zaruči vyši skore na 2hvězdy. V každem připadě pokud nemate radi Hip hop apod. styl tak tenhle film Vám nic neda. Všichni ostatni se budou bavit, když vypnou mozek a nechaji se unašet tancem.

10 000 př. n. l. (2008)

Ačkoli prakticky neexistuji herecke vykony a neni komu fandit(teda je, ale proč, když si mě postavy neziskaly), tak po vizualni strance mamuti vypadaji skvěle, zvlašt v Egyptě(budoucim). A nechapu některe komentaře, že vše časově nesedi. Ti Forusrakosi(velci ptaci) a šavlozubi tygři žili ojediněle jěště před 5000lety. Tak proč na ně nenarazit 10000BC, no ne!? :)

Americká krása (1999)

Film, ktery se do podrobna zabyva psychikou postav, jejich postupnym vyvojem a změnou osobnosti. Vyborně obsazeny všechny postavy, nejlepe Kevin, ktery byl po zasluze odměněn v podobě Oscara. Realně a "štastně" vypadajici život v Americkem snu navic podtrhuje skvěly soundtrack. Jedine co bych filmu vytknul je, že na začatku nastinili konec, nicmeně to je něco, což absolutně nemuže změnit me hodnoceni filmu. 5* tudiš musi byt jasne

Hledání Země Nezemě (2004)

Kate a Johna mam moc rad, ale tady mi ani jeden nesedli...A ani celkově přiběh mi nesedl, něco mi tam chybělo...

Donnie Darko (2001)

Zatim ne zcela pochopeno. Dalši projekce napovi

Ti druzí (2001)

Fascinujici, pomaly děj, kde napěti se udržuje takřka od prvni do posledni chvile. Žadne specialni efekty, jen skvěla Nicole a spousta momentu, kdy tuhne krev v žilach a člověk se těši, kdy s nim zase škubne.

Svět podle Prota (2001)

Neuvěřitelně skvostny film- vic neni třeba dodavat...

127 hodin (2010)

Jakmile jsem dokoukal tento film, tak mi hlavou proběhla myšlenka, proč Oscara za hl. roli dostal Colin Firth a ne James Franco. Zahral daleko lepe, navic hrat podle skutečne předlohy je těžši( ne, že by Colin nehral podle skutečne osoby, nicmeně 2. světová válka je nějaky ten rok za nami a historie klame), tak proč ho nedostal? Role mu sedla, těšim se na dalši jeho počin.