Román pro ženy (2004)

Napodruhe zvedam na tri. A to kvuli hudbe, ktera zveda kvalitu o 100%.

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

V podstate je to agitka jak vepr. Treti hvezda je kvuli hudbe. A ta druha kvuli tomu, ze se po tech triceti letech, co se na to clovek diva, musi fakt tlemit tomu zpracovani, dobe, hercum a vubec vsemu.

Zrození Planety opic (2011)

Od 127 hodin mne sednul James Franko a nezklamal ani tentokrat. Napada me jedno pridavne slovo – pusobive. Alespon to ve mne Vzestup planety opic zanechal. 80%.

Juno (2007)

Film, který mohl dopadnout dejove jakkoliv. Osobne jsem si v prubehu vybudoval dve pracovni verze, ale ani podle jedne zaver neklapnul. Coz hodnotim kladne. Film si na nic si nehraje, a to je asi jeho nejvetsi benefit. Dal jsem si ciste nahodou hnedle dva filmy s Ellen Page po sobe a musim konstatovat, ze něco na te holce je. Hodnoceni 80% je mozna i malo, preci jen u nej ale zustanu.

Francouzská spojka (1971)

Jak jsem jenom mohl dat napoprve jen ctyri ??? Tohle? A v ´71? Nechapu. *****

Velké sedlo (1986) (seriál)

Doba si tyhle serialy zadala. Nebo spis na ty lepsi nemela. Kazdopadne kvalita obojoho je pochybna.

Disturbia (2007)

Vzdy znova a jako pokazde poprve bych tomuhle dal plnej knedlik. Ma to, co to ma mit. Napeti, vtip, lasku, perfektni obsazeni a hlavne slusny spad. D. J. Caruso je u me borec nejvetsi.

To, co dýchám (2007)

Reziser mel asi zustat u kratkometraznich filmu, protoze takovouto skvelou predlohu uz hure natocit neslo. Skoda. Mohlo to byt slusnych 90%.

Občanský průkaz (2010)

Ale jo. Trojan & Jarchovsky. To funguje. Kvanta vybornych scen. A hlavne. Hlavne nikdy nebude takovychto filmu dostatek. Tech, ktere poukazuji na bolsevickej humus te doby.