Pomsta: Milostný příběh (2017)

To jsem si zas naběhl. Marně jsem doufal v hodnocení 54% (u filmů s Cagem rozhodně silný nadprůměr) a místo toho jsem dostal polomrtvého Cage,který oplývá energií asi jako pacient po lobotomii.Dále opravdu skvělý a originální příběh o znásilnění dívky a následném soudním procesu.....zápletka kterou jen tak nikde neuvidíte.A hlavní hrdinka? ...no ze začátku působí velice sympaticky než se z ní ale bohuzel stane duševně narušena osoba. Prostě ve filmu není nic co by mohlo zaujmout, takže mi nezbývá než tenhle film vřele nedoporučit. Za mne 30%.

Očista (2013)

To ale byla zas pí...ovina.Vynecham námět, který je naprosto absurdní, ale když popustíme uzdu fantazii, tak dejme tomu. Co ovšem nespraví ani ta nejdivočejší fantazie je naprosto stupidní a zcela iracionální chování většiny hlavních postav. Až jsem si ke konci začal přát, aby je fakt někdo odprásknul.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Mozek při sledování potřebovat nebudete,ale nuda taky nehrozí.Vzhledem k pompézním akčním scénám prošpikované počítačovými efekty,které se na vás valí jedna za druhou,vám film rychle uteče a vy tak snadno strávíte tuhle hollywoodskou jednohubku.

Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016)

Téhle sérii došel dech.Během celého filmu jsem se zasmál možná jednou a problém se smyslem pro humor rozhodně nemám.Příběh je sice na první pohled zajímavý, ale ve skutečnosti je to úplná blbost. Ukazuje se, že autorům došli nápady a snaží se udržet tuhle sérií při životě za každou cenu.

Zhasni a zemřeš (2016)

Pro mně velké zklamání.Diana sice vypadá opravdu děsivě a problikávání vypínačů funguje skvěle, ale zážitek spolehlivě zabíjí nepřesvědčivé chování postav a vyloženě ubohé dialogy.Takže nakonec mám z toho dost smíšené pocity a popravdě jsem čekal větší pecku.

Pan Nikdo (2009)

Podle mně je to vyprávěné až příliš zbytečně komplikovaně.Hodně jsem se v tom ztrácel a to i při maximálním soustředění.Chápu, že to byl nejspíš záměr, ale na mně to dojem neudělalo.Nechci tím říct, že je to špatný film,ale kdyby byl o něco kratší a méně komplikovaný, určitě by mu to prospělo.70%

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Absolutní shit.Tohle nemělo přijít na svět.Lituju, že jsem se přemluvil se na to podivat.Doufám,že to byla ojedinělá sračka a nic podobnýho se už nebude nikdy opakovat.