Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Cestování časem! To je moje! Ještě říznuté humorem futuramy a mohl jsem se těšít na jeden z nejlepších zážitků, bohužel to tak dokonalé nebylo, ale na nadprůměrné hodnocení to bohatě stačí.

Galaxy Quest (1999)

Příjemný, oddychový a hlavně velmi zábavný film se Sigourney Weaver v její nejlepší podobě :P

Gauneři (1992)

Jeden sklad, precizní dialogy a dostatek krve stačí k tomu, abych tento film přiřadil k těm nejzábavnějším co jsem kdy viděl. ;)

Gravitace (2013)

Na tohle se musí zajít do kina a nejlépe ve 3D, kterému jsem jinak odpůrcem. Nevěřím, že taková atmosféra a krásný vizuál v televizi vyzní jak v kině. Za mě nejlepší film roku 2013 !!!

Griffinovi (1999) (seriál)

Humorem mi nejbližší :)))

Habermannův mlýn (2010)

Film se mi moc líbil, válečné téma z jiného soudku. Na české poměry suprová výprava a celkově i příběh. Velmi dobré výkony Bena Beckera a Karla Rodena. Divím se, že film tak zapadl, jelikož ho řadím mezi ty nejlepší, co tu za poslední roky vznikly.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Konečně ! Konečně jsem si udělal čas na vyvrcholení jedné z nejslavnějších trilogií v historii kinematografie. Jestli jsem dřív pravil, že nemám rád western, tak tahle sága můj názor značně pozměnila. Skvělý příběh, skvělí herci (fandil jsem všem třem:)), skvělý soundtrack (stále si broukám) a vlastně skvělé úplně všechno na co si vzpomenu. Jediné, co se mi zdálo zbytečné, byla zápletka s mostem, která byla chvílemi až moc naivní. Míň než pět hvězd dát nemohu, už jen kvůli tomu nadšení, které ve mě tento nesmrtelný snímek vyvolal ! Bravo !

Hokejový zázrak (2004)

Miluju hokej a na tento film jsem se velmi těšil. Bohužel mě mírně zklamal, jelikož záběry ze zápasů se mi zdály celkem nepřehledné, některé zápasy totálně vynechané (proč Norsko, Rumunsko atd.. a ne ČSSR? ) a hlavně, ten Americký patos byl velmi přehnaný ... I tak to je na tři hvězdičky, Kurt Russell zahrál parádně.

Hoří, má panenko (1967)

Plesová tragikomedie, která ukazuje typické čecháčkovství :)