Carver (2008)

Že to je chvílemi maso ještě nezaručuje dobrou podívanou. Ty herce snad našli někde na chodníku. Dost mizerný kino. Ten bod snad jen za hezký záchody.

Hodina vlků (1968)

Film sám o sobě na mě působil slušnou atmosférou labilního psycho výlevu, ale na druhou stranu mi nějak nedocházelo o čem že to vlastně je. A pokud mi to došlo, pak jsem se ztrácel mezi schizofrenií a realitou.

Alone with Her (2006)

Dobrý námět, ale koukat hodinu na záběry z průmyslové kamery jak si někdo čistí zuby mě uplně nedostalo. Mám z toho bohužel podobné pocity jako z HOME VIDEA Paranormal Activity.

Videodrom (1983)

Vidoedrome není zcela typický příklad hororových klišé 80-tých let, což je jeho velký klad a také obsazení Deborah Harry z Blondie bylo pro mě příjemným překvapením.

Hra na pláč (1992)

Možná SPOILER !!! - Ta scéna když Dil odhodí župánek se mnou poměrně škubla, ale hrozně mi rozčilovalo jak se hlavní hrdina (mimo jiné strašně nesympatický a necharismatický chlápek) neustále babrá s tim, aby jí prozradil pravdu a pak to na ní vybalí když je uplně na sračky - no kdo z nás by to takhle posral ? Bohužel to bylo jen proto, aby ten film měl o čem být.

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003) odpad!

Teď na to kouká moje dcera v TV - Bože to je strašný, nemám jediný záchytný bod proč tomu dát víc než odpad! Ten film mě vyloženě rozčiluje, respektive mě možná víc rozčiluje to, že na to ona kouká a že mam pocit že se jí to líbí. Vlastně jeden záchytnej bod jsem našel, ale nevim jestli je to důvod proč tomu dát bod navíc - je to hezky barevný.

Ex Drummer (2007)

Dementární sonda do života venkovské kapely.

Kalifornie (1993)

Úžasná road movie která má "koule" a je plná excelentního kreténismu a výrazných hereckých rolí.

Dobrodruzi (1967)

Francouzskou socialistickou tvorbu mám poměrně rád, ale tohle rozhodně není film pro mě. Věřím že týpci co dělali pionýrský vedoucí a na vysoké začli dělat bláznivé věci, ho budou považovat za kult

Osudová sázka (1998)

Osobní koncert Vincenta Gallo, který vytvořil postavu tak zvláštního a originálního kreténa, že jsem si ho skutečně oblíbil a Christina Ricci s kejtama krev a mlíko. Vynikající druh humoru, ale čím déle film trval, tím jsem se začal trochu nudit , škoda. Jinak skvěle originální.