Warholka (2006)

Pokud máte rádi Pop Art, Andyho Warhola, Velvet Underground a celá heroinová 60 léta, rozhodně má tento film u vás větší šanci, než u týpka který má uměleckou historii od II. světové války zkomprimovanou na Beatles a Abbu.

Let číslo 93 (2006)

Rozhodně nejlepší kousek na téma 11.září

Sólokapr (2006)

Woody Allen byť točí filmy na velmi podobné téma (někdy mám pocit že už vykrádá i sám sebe), je i přesto vždy velmi velmi vtipný.

Hrdost a sláva (2008)

Konečně špinavá krimoška jak ze starý školy, bez cool policajtů se supermoderním vybavením a postupy jak ze Star Treku.

Umírající zvíře (2008)

Film o obyčejném osudu jednoho nestandartního vztahu. Zní to nudně, ale mě to opravdu velmi bavilo. Navíc Penelope..........

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Mám rád Penelope, navíc když je hysterická, připomíná mi mojí ženu ha-ha.

Sexuální rekonstrukce (2003)

Přiznám se, že tohle sem nedal. V půlce už jsem byl z těch keců o ničem strašně otrávenej a nesnášim když někdo neustále začíná větu koktánim, jako že je nesmělej nebo plachej.

Ďábel (2010)

Malý, nenáročný, až minimalistický horůrek a na konci mi ještě uvrtali do hlavy malý šroub morality.

Plynové lampy (1944)

Těžko uvěřit že takové filmy se točili ve stejné době, kdy miliony lidí projížděli komínama v koncetračních táborech. I když to s tímto filmem nemá nic společného, jen tak mi to napadlo.