Saw 5 (2008) odpad!

To je neuveritelne, co za uchylakov su reziseri a scenaristi tohoto odpadu, ktory vobec nepatri na filmove platno. Film, ktory uplne postrada logiku, je vytvoreny len a len na zaklade brutality a nasilia. Clovek, ktory o tomto filme dokaze rozpravat v superlativoch patri medzi absolutnych vymetencov a nepatri medzi normalnych ludi. Absolutny odpad!!!FUJ!!!

Terminator Salvation (2009)

Prave som sa vratil z kina. Co napisat?! Som smutny, ze po Jamesovi Cameronovi si sadli na rezisersku stolicku taki "amateri" akymi su pre mna Mostow a McG. To co stvoril Cameron tito dvaja spolu so scenaristami uplne pochovali. Co vsetko urobia hollywoodske studia, aby zarobili co najviac penazi?! Podla mna by mali tocit pokracovania len reziseri, ktori natocili prvu cast. Pre mna existuje len T1 a T2.

Duch (1990)

Skvelý film, Whoopi ako Oda Mae je perfektná, fakt fenomenálny film.

Rychlí a zběsilí (2009)

Tak pri tomto filme som zaspal:-) Nic nove, nic zaujimave. Slaby pribeh. Nezachranil ho ani Vin Diesel. Justin Lin sa ukazuje ako velmi zla volba. Dufam, ze uz ziadne podobne pokracovania nebudu.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Urcite lepsi film ako Xmen 3. Bez Hugha Jackmana si tento film vobec neviem predstavit. Liev Schreiber dostal v ulohe zaporaka malo priestoru, ale vyuzil ho celkom slusne. Nebol som sice uplne nadseny, ale ani sklamany.

13: hra smrti (2006)

Taky zvlastny film, azijske filmy mi nejako nesedia.

RocknRolla (2008)

Po filmovych kuskoch akymi su Zbal prachy a vypadni, a tiez Podfuc(k), ma tymto filmom Ritchie velmi sklamal, cakal som viac. Ziadny sympaticky hlavny hrdina, lahko predvidatelny dej, nic len kopirovanie svojich predchadzajucich filmov.

8 MM (1999)

Spolu so Skalou sa jedná o 2 najlepšie filmy Nicolasa Cagea.