Baader Meinhof Komplex (2008)

Masterpiece mezi německými snímky - brilantně vylíčené prostředí 70. let a vliv RAF na tehdejší populaci. Škoda jen, že druhá polovina na tu první krapet ztrácela dech. Jinak ale výkony herců, režie i scénář, vše na velmi vysoké úrovni 90%

Proroctví (2009)

Od tohohle snímku jsem čekal víc (možná až moc). Děj se rozjel slušně, ale to co se začlo objevovat zhruba od čtvrtky filmu do úplného konce jsem nepobral. 50%

Bruno (2009)

Sachu považuji za jednoho z nejschopnějších komiků dneška. Je pravda že Brüno se mi z jeho tří alter eg líbí nejmíň, přesto jsem si tenhle pseudo-dokument složený převážně ze scének (už na první pohled jich bylo více předem domluvených, než v případě Borata) parádně užil, smál jsem se opravdu hodně často, tento styl humoru mi prostě sedí. Jednu hvězdičku ubírám za některé přehnené sexuální scény, které si mohl odpustit. "I want to live the Austrian dream of finding a partner, buying a dungeon and starting a family."

Byl jsem při tom (1979)

Brilantní film s výborným Sellersem v hlavní roli naivního zahradníka, který nezná nic jiného, než zahradu a koukání na televizi. Když se poté dostane do světa politiky a médií, není díky absolutnímu nepochopení z jejich strany o úsměvné chvíle nouze.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Sice se můžu ztotožnit s názory, že to bylo jak několik dílů seriálu po sobě, ale kdy jindy bych měl možnost je vidět v kině a k tomu širokoúhle? Miluju Simpsonovi. *****

Smlouva s ďáblem (2000)

Skvělá Liz Hurley v roli svůdného ďábla mě dostala :-) Tohle je hodně příjemná komedie, která bohužel ke konci ztrácí dech. Ale jinak jsem se u ní dobře bavil. 75%

Roming (2007)

Tak trochu nahlédnutí do RÓMské kultury, které toho člověku moc nedá. Vtipných momentů bylo minimum, děj stál za prd a polívkova hláška "Vy pí*ové" se mi už od jeho prvního vyslovení nelíbila. ** a bodík navíc za Labudu.

Absurdistán (2006)

Celkem originální námět bohužel s trochu horším provedením. Pár výborných vtípků se v ní našlo, takže to zas tak strašné nebylo.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Nikdy nekončící odpad! Nechápu jak tohle vůbec může někdo sledovat (a to se na to dívají i nekteří mí vrstevníci). To už si před tu kameru může stoupnout pomalu kdokoliv, koho seberou na ulici, našprtá se pár vět a výsledek bude stejný, jak to co vidíme teď. 0%

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Seriálový skvost, další z várky originálních seriálů, který mě naprosto chytnul. Tajemný pokoj č. 10 a předměty z tohoto pokoje, každý mající jinou schopnost pro majitele mě nadchly! Škoda, že jsou jen tři díly (ikdyž zaplať pánbůh za to, že z toho není natahovačka jak z Lost), protože utekly ďábelsky rychle. 4x *