Útěk z vězení (2005) (seriál)

Hodnotím jen první dvě série - a je to absolutní seriálový nářez! Stejně jako první dvě série ztracených, i tento seriál jsem hltal díl po dílu a nevěřil jsem, co za klenot v seriálové produkci se to objevil. Sice ta druhá už byla krapet slabší, a bylo vidět, že autoři se snaží děj nastavovat, ale i tak se dá ještě mluvit o kvalitní zábavě. Podle mě po ní měl celý příběh skončit, a ne ho zakončit dalším uvězněním hlavních hrdinů za účelem třetí série (na kterou se teprve chystám, a možná kvůli ní budu i přehodnocovat). Hodnocení: 1. série - 100% | 2. série - 85%

Ztraceni (2004) (seriál)

Ztraceni - dalo by se říct, že spolu s 24 hodin je to první vlaštovka ve znovuvzkřísení americké seriálové produkce. Opravdu jeden z mála seriálů, který mě držel přikovaného v křesle a denní dávka minimálně tří dílu byla naprostou nutností. Zatím jsem viděl jen tři série, a zdráhám se pouštět se do dalších, protože co jsem viděl v posledních dílech a slyšel o dalších sériích, už mi příjde jako hodně natahovaná a pomalu překombinovaná slátanina - ale třeba po čtvrté nebo páté sérii tento komentář upravím, zatím se mi na ně dívat nechce. Hodnocení: 1. série - 100% | 2. série - 90% | 3. série - 75%

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Další celkem příjemná komedie se Sandlerem, která v druhé půli celkem dost ztrácela komediální nádech, mě tohle ale celkem sedlo. 75%

Zmizení (2005)

Filmový styl Noir zasazený do prostředí střední školy se celkem povedl, tedy až na to, že temné podsvětí mladistvých bylo podle mě málo uvěřitelné.

Hory mají oči (2006)

Hodně brutální snímek, ve kterém se nechodí pro drsné scény daleko. Bohužel je to ale jen další z vyvražďovaček, která vás překvapí maximálně tak brutalitou, nic co by tu již nebylo...

Revizoři (2003)

Film s výborným dějem a atmosférou, který nelze jednoduše zaškatulkovat - o to víc člověka překvapí.

Mariňák (2005)

Výborně podaný pohled do života jednoho mariňáka americké armády. Srovnávání s Full Metal Jacket je zde na místě, a podle je tento film obsahově přístupnější dnešnímu publiku. 85%

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Pravidelná dávka utrpení. Tahle kravina nás otravovala několik dlouhých let a konečně je konec. Teda vlastně není, ještě tu jsou VKV se stejně shitózním obsahem!

Capote (2005)

Jediné, co mě na Capote zaujalo, byl vynikající výkon Hoffmana - to ale nestačí. ***