Michael Jackson: Number Ones (2003) (video kompilace)

Působivý dokument který vyzdvihuje Michaela Jacksona jako Boha a MJ je opravdu bůh.I love you Michael.

Michael Jackson: Pod rouškou (2009)

Čekal jsem více od tohoto dokumentu,ale spíš nic jak moc.Hudba k dokumentu nebyla originální,videa jsem už všechny viděl.Souhlasím s Šindym.Dokument je ale pěkný,oceňuji vynesení kladné stránky MJ.Odpočívej v pokoji Michaele.

Tváří v tvář (1997)

Námět byl skvělej,obsazení úžasný,ani nevím kdo se mi líbil víc jestli Cage nebo Travolta,asi ten první jmenovaný.Miluju akční filmy,ale John Woo je na mě příliš akční.Začátek filmu měl grády,ale ten protáhlej konec mě mrzí.Některá ty zbytečná salta a úskoky,hrdinové se nedokázaly zabít že už mě to nakonec dohánělo k šílenství.A taky mi připadalo že Castor v kůži Travolty polevil a nebyl tak šílenej jako u Cage.Škoda že není pokračování,byla by to bomba.

Kleopatra (1963)

Elizabeth Taylor je výtečná,lepší herečku nemohly do tohoto filmu obsadit dle mého.Začátek filmu mi přišel odfláknutej jako by všechny ty peníze se hlavně soustředily na grandiózní konec,který se dle mého stejně nekonal.Odfláknutý vztah mezi Kleopatrou a Caesarem,rychle a snadné seznámení to mě štvalo,že na to jak Elizabeth zahrála v tomto filmu Kleopatru namyšleně tak se mu ihned odevzdala,a to tyhle ženy nedělávaj.Rád bych dal více hvězd ale dnešní doba plná skvělých historických velkofilmů mi to nedovolí.Chci remake:)

Agent bez minulosti (2002)

Velmi slušná a svižná a jak já to mám rád akčně nabitá podívaná.Matt Damon má konečně pořádnou roli kde se dá na něj koukat.Já ho totiž dvakrát nemusím,ale tohle odehrál solidně.

Navěky drakem (1988)

Tak už jsem videl od Jackieho lepší filmy,tohle byl čajíček.Slabší humor,rvačky až na tu poslední docela nuda.3* nemohu dát.Promiň Jackie:(

C.I.A. Krycí jméno: Alexa (1992)

Já myslel že Lamas bude hlavní hrdina filmu a nakonec to je ta jeho stará,tak to bylo první zklamání,další a hlavní zkamání byl nesmyslný děj a pošahaný hlavní zloduch.Ale docela dobrá hudba k filmu,hodně podobné seriálu Odpadlík.

The Lift (1972) (studentský film)

Zemeckis ukazuje jaký potenciál se v něm ukrývá,zároveň jaký má cit pro drama v kterém nechybí vtipné momenty.To vše později brilantně narežíruje ve Forestovi.

Grindhouse: Machete (2007)

Hodně podobností s Desperadem.Trochu originality a něčeho co tady ještě nebylo a byl by to film stojící za koukání.

The Amputee (1974)

Tak tohle si s mými emocemi pohrálo.Konečně krátkometráž od Lyncha na kterou se dá dívat,nebo vlastně nedá dívat???Mé 1.sympatie s Lynchem