Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Můj oblíbený animák nezklamal a servíruje skvělou porci kvalitní zábavy. Příběh hraček tentokrát z prostředí dětské školky, kde to opravdu žije. Jinak Buzz rakeťák ve španělštině nemá chybu. Takže do nekonečna a ještě dál.

Ženy v pokušení (2010)

Snímky Jiřího Vejdělka mám rád, takže jsem s chutí očekával i tuto komedii, která hodně zabodovala v kinech. A zklamán jsem nebyl. Sympatická Lenka Vlasáková a ironická Balzerová táhnou film. Vtipný Jiří Macháček opět dokazuje svoje umění. Na závěr – užijte si to.

Expendables: Postradatelní (2010)

Při sledování tohoto snímku Sylvestra Stalloneho jsem nostalgicky zavzpomínal na všechny akční hity 80.let. Slušná akční podívaná s herci, kteří si s násilím perfektně rozumí. Scéna v kostele byla parádní. Třeba Arnie dostane větší herecký prostor v pokračování.

A-Team: Poslední mise (2010)

Akčňák ve kterém se to řeže hlava nehlava. Samá akce, trocha romantiky i dávka humoru se zde najde. Zvládla to i ústřední čtyřka herců (navíc Patrick Wilson, který mne zaujal) co se týče hraní. Prostě teamovka jak má být.

Single Man (2009)

Typicky oscarový snímek se vším všudy. Colin Firth si svoji nominaci bezesporu zasloužil, protože odvádí skvělou práci. V takovéto dramatické roli ho vidím poprvé.

Úhel pohledu (2008)

Úhel pohledu potěšil svým pojetím - skvělé propojení všech situací, herecky dobře zvládnuté. Takže po dlouhé době jsem si vychutnal příjemný thriller.

Růžový panter (2006)

Tohle s Růžovým panterem moc společného nemá, maximálně stejná jména hlavních postav. Nejvíce mě potěšila Beyoncé.

TOP STAR (2010) (pořad)

Pohled televize Prima většinou do soukromí známých osobností. Dvě sličné moderátorky, které se nemají zrovna v lásce.

Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)

Jiří Adamíra převzal roli pana Rady s bravurou a i tohle novodobé panoptikum mě velmi zaujalo. K tomu také přispělo angažování Ondřeje Havelky do role vyšetřovatele, které zvládl perfektně.

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Zdařená kriminálka se spoustou skvělých herců. Hlavně tedy Jaroslavem Marvanem. Z úspěšného seriálu vznikly později 4 celovečerní filmy.