The Runaways (2010)

Kristen a Dakota to pořádně rozjíždějí v rockovém životopisném snímku. Jo dívčí kapela - to není žádná slast (tedy pro ně samotné). Ještě mne zaujal skvělý démonický výkon Michaela Shannona, který je tak trochu ,,crazy man".

3 sezóny v pekle (2009)

Mne teda na tomto snímku nejvíce potěšil především ve skvělé pohodě hrající Kryštof Hádek. Jinak film plyne a plyne bez nějakého zásadního vybočení.

Věc (1982)

U mne teda vede jasně série a horory o Vetřelcích. Tento snímek na mě tak velký dojem neudělal podle toho jaké má vysoké a uznávané hodnocení. Na jedničku Vetřelce to prostě nemá.

Habermannův mlýn (2010)

Silný zážitek, tohoto materiálu se ujal Juraj Herz a myslím si, že to byla správná volba. Tento snímek poukazuje na poválečný odsun Němců, kde spravedlnost opravdu neexistovala. Hodně vydařené drama, skvělé výkony herců a drsné scény. To je Habermannův mlýn.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Smrtonosná past po dlouhých letech se vrací. Bruce Willis jako by ani nezastárnul, mlátí se a hláškuje jako zamlada. Teroristé chtějí ovládnout svět pomocí počítačů, ale nebudou to mít lehké.

Smrtonosná past 3 (1995)

Slabší než první dva díly, ovšem nahrazuje to skvělý Samuel L. Jackson, který opravdu hláškuje jedna radost. Nesmíme zapomenout na Bruce, který hláškuje kudy chodí.

Smrtonosná past 2 (1990)

Pro mne nejlepší díl série. Zločin odehrávající se v prostorách letiště a vyřeší ho kdo jiný než Bruce Willis.

Smrtonosná past (1988)

Akční podívaná jak má být. Bruce Willis v jedné ze svých nejlepších rolí a startuje hodně úspěšnou sérii o Johnu McClanovi.

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Nejslabší díl série, ale prostě už je známe. Čerpání z předchozích dílů, ztráta dlouhých loken Mela, ale stejně mě to nepřestává bavit.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

O trochu slabší leč neustále smrtící díl, který nenechá nikoho na pochybách, že Melovi s Dannym to stále jde. A Joe Pesci - to je prostě paráda.