Komando (1985)

Legendární snímek, který řadím do TOP skoro nejvýše co se týče filmů s Arniem. Neskutečně bravurní hlášky a mnoho akce, akce a zase akce. To je prostě terminátor.

Kajínek (2010)

Netypicky český snímek. Petr Jákl ze svých zkušeností pojal tento film v hollywoodském stylu a vypadá opravdu kvalitně. Herecké obsazení je velmi silné (Vilhelmová dokazuje svoje kvality a Vladimír Dlouhý je prostě Pan herec). Kajínek mě hodně potěšil, takže vydařená režisérova premiéra.

Otevřené moře (2003)

Asi už dlouho nezavítám do vody po tomto snímku, který mě nadchl svou jednoduchostí a digitální kamerou. Podle skutečné události, která se stala a bohužel za to mohl lidský faktor.

Predátor (1987)

Můj hodně oblíbený snímek s Arniem. Atmosféra by se dala krájet na malé kousíčky a k tomu mnoho akce a výborných hlášek. Prostě Predátor nemá chybu.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Megarole Bolka Polívky. Hlášky, které zlidověly. Skvělí herci. To vše ve snímku Věry Chytilové. ,,Dva sifony".

Tři veteráni (1983)

Dnes už legendární komedie o třech přátelích, kteří zažijí pocit bohatství a slávy. Už jako malý kluk, jsem si představoval co bych dělal například s cylindrem nebo harfičkou Petra Čepka.

Saltová (2010)

Akčně nabitý thriller s přeživší Angelinou Jolie, která střílí, háže granáty jako vždy s grácií. Zjistil jsem, že bych si tento snímek docela rád pustil ještě jednou, takže úspěch.

Noční můra v Elm Street (2010)

Pokračování skvělého hororu z 80.let. Už to ale absolutně není ono, novej Freddy je v obličeji příliš digitální, strach z něj tedy vůbec nejde jak jsem byl zvyklý. Jackie Earle Haley ale za to nemůže, protože hraje jako vždy výborně. Vykrádačka parádních scén z předchozích dílů. Hlavně zde postrádám tu pravou děsivou atmosféru.