Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Pokračování nebýva vždy to pravé ořechové. To ovšem neplatí u Smrtonosné zbrani. Perfektní příběh, supr výkony herců a hlášky, na které se nezapomíná.

Smrtonosná zbraň (1987)

Suprová krimikomedie s báječnou dvojicí herců v hlavních rolích. Bláznivý Gibson a skvělý Glover povyšují tento snímek někam hodně, hodně výš.

Eurotrip (2004)

,,Scotty doesn´t know" ,,Scotty doesn´t know" ,,Scotty doesn´t know".

Vyvolený (2000)

Snad nejlepší režisérův snímek na přelomu století, kterému nechybí supr atmosféra ani skvělí herci. S filmem Znamení jednoznačně vede můj žebříček Shyamalanových hitů.

Iron Man 2 (2010)

Druhé pokračování Iron Mana mě teda vůbec nenadchlo, ale tento snímek oproti jedničce spadl někam jinam. Všichni vědí kdo je ,,železný muž" a taky samé párty tomu moc nepomáhají.

Kriminálka Staré Město (2010) (seriál)

Konkurence Kriminálky Anděl. Silné herecké obsazení, takže uvidíme jak dopadne tento seriál.

Maratónec (1976)

Skvělý thriller s vynikajícími herci, který neztrácí svoje kouzlo ani po tolika letech. Sadistické scény vypilované k dokonalosti.

Karate Kid (2010)

,,Sundej si bundu, pověs ji, obleč si ji, hoď ji na zem". Na uvolnění přijemná kung-fu mela.

Cliffhanger (1993)

Jedna z dalších perfektních rolí Sylvestra Stalloneho. Nabušený thriller, kterému nechybí drama, láska ani drsné akční scény. Nemůžu hodnotit nijak jinak než 5.

Do útoku (1987)

Stallone jako přeborník v páce. Oblíbený snímek, který si rád stále připomínám. Sly dojde opravdu až na samý vrchol.