Chuck (2007) (seriál)

Skvělý seriál, který mě, jako počítačového nadšence a milovníka seriálu opravdu nadchl. První dvě série skvělé, pak už to šlo z kopce.

Joey (2004) (seriál)

Viděl jsem asi 5 epizod a na další jsem se nepodíval. Kdykoliv, když vidím Joeyho, říkám si, kde má tu svou partu. Joey mi jako hlavní postava nepříjde dost zajímavý a vtipný, aby utáhl celý seriál. Vedlejší postavy mi nic neříkají a vůbec mě nezajímají. Prostě bez Joeyho party je tento seriál pouze poloviční. Sice jsem četl, že později mají ostatní postavy také co nabídnout, ale pokud mě nechytí první epizody, nemám chuť se dívat na ostatní.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Až do půlky filmu, jsem byl pevně přesvědčený, že dám tři hvězdičky. Prostě mi tenhle britský humor neseděl. Ale od druhé poloviny filmu do toho přimíchali trochu vyšetřování a akce a hned se u mě film dostal na tu správnou vlnu. Sice jsou to těsné 4 hvězdičky, ale za to zajímavé rozuzlení si to zaslouží.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Super pohádka, jak pro děti, tak i pro dospělé. Sice obsah filmu se nemění (místnost, vyhazov děcka, místnost, vyhazov děcka atd.), ale i tak je to super a Johnny Depp je skvělej.

Gladiátor (2000)

!!!!!SPOILER!!!!!! Úžasnej film, Generál Maximus je sympaťák, vžít se do postavy tedy nebyl problém, takže když umřel, tak mi to bylo líto. Ač musím říct, že je trochu divné, že po zabití římského císaře po něm nepůjde horda římských legionářů a všichni ho poslechnou, když řekne, aby propustili ty gladiátory. Ale i přesto byl film skvělý a vždy si ho pouštím, když chci vidět nějaký film s římskou tématikou.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Je mi jedno, jaký konec mají filmy. Špatný, nebo dobrý, zkrátka je mi to jedno. Ale nejvíc nesnáším, když konec nepochopím. Klidně mi říkejte, že jsem blbej, ale já to zkrátka nepochopil. Film se mi jinak líbil (hlavně díky Meryl Streep a Jimovi Carrymu) Nápad je dobrý, líbil se mi, jen mi to prostě zkazil ten závěr. Smůla

Pianista (2002)

Jeden z nejlepších filmů o holocaustu a pro mě snad nejlepší film o druhé světové válce. Film nemá žádné zbytečné scény, většinou jen to nejdůležitější (a nejdrsnější). Když vidím Adriana Brodyho v nějakém filmu, vždycky si ho představím jako vyzáblého Žida. Myslím, že tahle představa u mě zůstane napořád. Ale sakra, ta role mu padla.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Jak se mi líbil Sám doma, tak dvojka mě baví ještě víc. Pravda, je to úplně stejné jako jednička, až na to, že je to v New Yorku, ale tento díl mi přišel mnohem strašidelnější a dojemnější než jednička a to se mi na tom líbilo nejvíce. V jedničce se mi nejvíc líbila část, kdy nastražil ty pasti. A ve dvojce je pastí víc a jsou mnohem zábavnější. Ale být Kevinem, tak bych stál na letišti a brečel bych, dokud by si mě někdo nevšiml.

Sám doma (1990)

Když jsem byl malý tak jsem se o Vánocích vždycky těšil na určité filmy, které dávali každy rok. A právě Sám doma byl jeden z nich. Sice nevím jaký rodič by nechal doma svého syna, ale to jsem nějak neřešil. Vždycky jsem si užíval jak nastražil ty pasti a nechával ty dva dementy, aby se do nich chytali. To byla moje nejoblíbenější část filmu.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Kdyby se mě někdo před třemi lety zeptal, co považuji za svůj "nej" seriál řekl bych HIMYM. Ale dnes? Bohužel dnes už ne. Prvni tři série byli vážně úžasné, skoro v každé epizodě jsem se zasmál, ale jak už sleduji šestou sérii tak jsem bohužel až skoro znechucen. Celý seriál pohromadě drží jenom postava Barneyho, která už taky pomalu nemá co nabídnout. Postavy mi začínají být protivné a některé díly mi připadají jako kdyby je scénáristi sfoukli za deset minut u kafe. Ale jak tak vzpomínám na ty první tři série, nemůžu dát menší známku než 5. To prostě nejde. A mimochodem, z českého dabingu je mi na zvracení. Horší jsem dlouho neslyšel. Většina vtípků je úplně změněná a už nejsou ani trochu vtipná. Humus.