Luther: Pád z nebes (2023)

Luther nikdy nebyl nejak propracovana postava, byl jenom jednim z piliru serialu, tema dalsima byli jeho sidekickove a kriminalni pripady. Film se ale z nejakeho zahadneho duvodu rozhodne dva pilire zborit, postavit Luthera do cela samotneho a zduraznit naprostou vytezenost teto postavy. Navazal tak na 4. a 5. sezonu serialu, ktere uz mlatily jenom prazdnou slamu. Kriminalni zapletka je tu trapne prekombinovana a dost stupidni, postavam chybi jakakoli motivace a hemzi se to tu nonsensy. Upocena snaha o barevne akcenty v obraze je jak z filmarskeho slabikare a misty pusobi az sprtacky. Touha zakotvit nekde mezi Bondem a Sherlockem zkratka tvurcum tezce nevysla. Neni to ani dost chytre, ani dost akcni.

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Hodne velka a dobre napsana paradicka plna insightu z branze.

Docent (2023) (seriál)

Nuda, sed a spatne napsane postavy.

Sisi (2021) (seriál)

Totálně zmatené a nesouvislé. Titulní herecké duo mělo zhruba takové charisma jako lopata opřená o vrata.

Vrah přes inzerát (2011) (TV film) odpad!

Notne nepovedeny experiment s natocenim true crime filmu ve stylu Rosamunde Pilcher.

Z jiného těsta (2023)

Politicky nekorektni romanticka komedie, kterou bohuzel dost pohrbiva prefoukla stopaz a momenty, kdy se naopak snazi byt vazna a politicky korektni. Na to, jak rozmachnute to je, je konec sity hodne horkou jehlou, pateticky az hruza a postrada potrebny uplifting efekt. A skoda, ze Duchovny nedostal vic prostoru.

Bledé modré oko (2022)

Krome Dadlyho hereckeho koncertu, kdy solidne kope rit i Baleovi, neni moc o co stat.

Večírek (2021) odpad!

Vypnula jsem to po prvnich trech radobyforech o gayich a hazeni holkam prasku do piti. Je fakt smutne, co Suchankovi prijde vtipne. Misto toceni takoveho filmu si radsi mel dat facku na probrani.

Wednesday (2022) (seriál)

Nejdriv jsem k tomu uplne duveru nemela, a to predevsim po prvnich scenach s Morticii a Gomezem, plus mi to prislo malo dark a divne napsany. Ale! Casem me to proste prevalcovalo a tesila jsem se na kazdy dalsi dil.

Koruna - Série 5 (2022) (série)

Uplne zbytecna serie s nijakym pribehem a slabyma hereckyma vykonana.