Dallas (1978) (seriál)

Když bych dal odpad, co bych pak dal Manuelle ?

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Cesta hlavního hrdiny k srdcím svých spolubojovníků za kvalitní sklizeň. Hluboký psychologický pohled do duše mladého vedoucího pracovníka. Bravo !

Okres na severu (1981) (seriál)

Z Pláteníka si na rozdíl od kluků z Inženýrské odysey dělala většina lidí srandu už tenkrát. Jednu hvězdu dávám proto, že jsem na to stejně čučedl, protože mi nic jinýho nezbývalo.

Zevlovat a prudit (2009)

Pokud se dokážete smát totálnímu magorovi kterej se chová jako debil, tak prosím. Mě tyhle americký dementi vtipný nepřijdou. Jednu hvězdu dávám za moment, kdy kolega obrací Ronnieho na svou víru.

Na nože! (2010) (pořad)

proč čtyři hvězdy ? Mám manželku z oboru .....

The Making of 'Thriller' (1983)

Klip Thriller stál ve své době neuvěřitelný 1 mil. dolarů (pokud mám správné informace). A za to se na začátku osmdesátých let dal natočit celovečerák. Tohle "Making Off" ukazuje, proč se z Thrilleru stal nejlepší klip všech dob - absolutně kreativní Jackson byl totiž jedinej, kdo měl kvalitu a vizi něco tak novýho a mimořádnýho natočit, a hlavně na to měl prachy.

Eric Clapton and Friends (1986) (koncert)

Tohle DVD není zlý - ostatně žádné DVD Erica Claptona není zlý. Ale doporučuji DVD se stejným názvem z roku 1999, Tam je poněkud více hostů (David Sanborn, Sheryl Crow, Mary J.Blige a Bob Dylan) a má delší stopáž (108 min).

Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)

Trvalo mi nějakou dobu, než jsem si ke Kmotrovi našel cestu, ale naštěstí se mi to podařilo.