Guns N Roses: Use Your Illusion II (1992) (koncert)

Koncert z těch nejlepších časů téhle superskupiny. Je trošku škoda někdy trošku horšího zvuku, ale vem to čert - má to skvělý grády.

Pink Floyd - Delicate Sound of Thunder (1989) (koncert)

Já jsem vlastně špatný koncert od Pink Floyd neviděl - vždycky dokonalý zvuk, skvělý písničky, perfektně šlapající band a hlavně - při vší úctě k ostatním - famózní David Gilmour.

Ozzy Osbourne: Live & Loud (1993) (koncert)

No Ozzy se do toho uměl opřít. Mr.Crowley, Paranoid, Shot In The Dark, Changes - jedna pecka za druhou. Především u Changes je vidět, jak si Ozzy lidi "vodí". Pěkný.

Coldplay: Live 2003 (2003) (koncert)

Coldplay hrají melodický pop a tomu odpovídá i koncertní prezentace. Žádnej moc velkej cirkus, pianko (doslova), pohodička, klídek a hezký písničky, V mezích žánru vše na top úrovni. Thatś All.

Live 8 (2005) (koncert)

Hodně silné - především vystoupení Madonny, Coldplay, Robbieho Williamse a hlavně kompletních Pink Floyd. Trošku se však obávám, že pro většinu lidí byl tahákem spíše atraktivní program než Afrika.

Nightwish: From Wishes to Eternity (2001) (koncert)

Vynikající koncert. Tarja nejen dobře zpívá, ale je i .... jak to nejlépe vyjádřit - k sežrání. Viděl jsem sice kdysi Fantoma opery zpívat Evu Urbanovou (ta má Nightwish v oblibě) s Láďou Křížkem, ale tohle je tak nějak lepší :-)

Jesus Christ Superstar (2005) (divadelní záznam)

Věčná škoda, že se nepodařilo natočit původní verzi z divadla Spirála. Ježíš byl první a žádný další muzikál ho nepřekonal a pravděpodobně nepřekoná.

U2 360° - Živě z Rose Bowl (2009) (koncert)

Čím dokonalejší je produkce U2, tím se z koncertu vytrácí ta původní živočišnost a autenticita (viz například DVD Rattle And Hum). Je to velkolepá show, ale nějak v ní už nemůžu najít ty skvělý U2 z dob The Joshua Tree.

Černá Dahlia (2006)

Nechci tomuhle filmu škodit, jen se mi prostě tyhle retro filmy nelíbí. Jsou jak reklama na cigára, děj je strašně komplikovaný a postavy se chovají tak nějak......... divně. A Josh Harnett - v Jestřábovi mu to sedlo víc.