Happy Town (2010) (seriál)

Po črtvém díle scénář nenudí, žadný fluf talk, i když je tu spoustu klišovítých vzorců problémů, pokud jejich rozluzlení nebude "očekávané" a přídá se trochu mystery, tak se to zařadí k lepším věcičkám poslední doby.

Kasandřin sen (2007)

To byl Allen? Ja myslel, že koukám na německou produkci, která přemluvila pár herců, které projížděli kolem, aby s nimi natočili uberslafen emanuelee zaplettee

Solomon Kane (2009)

Zručná kamera v minimalistickém pojetí, štáb si vystačil s dvaceti lidma, co se protáčí a Basset sází na dílčí akci místo chrlícího eposu, zkratkovitý průhledný příběh je natolik omšelý, až nevadí a jednotlivé scény nenudí ! Kdyby nebyla znát ta lacinost, přidalo komornosti, s postavami šlo víc do hloubky, byla by to kultovní záležitost.

Svůdníci žen (2010)

Kdo zná hru parkrát se usměje jakože ví o co go, pro nezasvěcenné odpad. Ale dobry soundtrack.

Boj o Jeruzalém (2006)

Bylo by urážkou říct, že se ve filmu nic neděje, ale o nic nepříjdete, když si ho dáte do okna a dál pracujete s nečím na ploše. Přípomíná Hallmark produkci.

Defendor (2009)

Bullet doesnt hurt me .

Síla lásky (2009)

Čekal jsem trochu víc jiného pohledu z veřejnosti, než točení se kolem jeho vztahu s mrtvou dcerkou.

Slon (2003)

Jestli muzu nazvat film konstrujici krutou realitu težkopadnou nudou? Ano muzu, cely film sledujete chodici deti, jejich pribehy vedou do slepych ulicek, kde vyvrcholi cerny kluk, ktery se jen tak prochazi po chodbe, kde vsichni strili, pomuze dostat ven holku a pak bez jakykoliv emoci prijde ke klukovi s puskou a umre. Ani motiv tech kluku, aspon konspiracni jsem nepochopil, i kdyz se rezie zabyvala spis jen chodicimi obetmi.