Pevné pouto (2009)

Nepochopil jsem, co chtěl autor říci linií mezi nebem a zemí. Divně omšelý příběh, kde herci jako Weiz, Sarandon nedostavali prostor a když už, tak v neosourodých momentkách, emočně nabubřelé, ale přesto prázdné, nelogické fantasy, které pělo odu na život bez nas po nás..wtf? Casto mi to pripominalo film Jak přicházejí sny, ktery byl stejne krasny napohled, plytky uvnitr. [5.1.10]

Vyfič! (2009)

Jsem kluk a davám pět, stačí?

Zakletý v čase (2009)

Tak trochu jiny Benjamin Button :) aspon ve mě vzbuzoval stejný emoce, někdy ukápne slza driv než se něco stane :)

Invictus: Neporažený (2009)

Hodně rozvelké, ne tak emocionálně silné, ale přeci jenom v tom je duše a Morgan je jejím kapitánem. P.S.: Morgan si pro něj jde..:)

Dorian Gray (2009)

Skvělá atmosféra, skvělá hudba, ale nudný scénář. Příliš chladné, nalinkované, málo prostoru vytvořit si nějaké emoce skrz sociální interakce, kterými Dorian proplouvá.

Planeta 51 (2009)

Za tu hudbu. Milej pribeh to jo, ale ani jednou jsem se nezasmal, pouzivat porad ty samy rutinní vtipy a hlasky uz je nuda.

Zrození šampióna (2009)

To je vše? Hodně jsem se těšil, ale jedinou dávku emocí, kterou jsem dostal, byla, když jsem si pustil trailer. Všechno nalinkované, naivní rádoby mini zvraty, vždycky poznáte chvíli, kdy vám má ukápnout slzička, ani jednou jsem mě nenapadlo, že by to mohlo skončit jinak než mělo. American dream jak má být s nulovou hudební stránkou. Pro mě největší zklamání letošního roku. A nakonci je vše zaobaleno morální agitkou, jak všude na světě běhají talenti, o které se nemá kdo postarat a propadají sociální deiluzi, tak go do ulic hledat nový Jordany. Hodnotím film, ne skutečnou událost, která si zaslouží obdiv celé rodiny.