Legenda o vášni (1994)

Velkolepý epický příběh smrsknutý do dvou hodin, kde je nám pouštěna jedna sekvence za druhou bez širších souvislostí a je to hodně znát, knížka by byla úžasná, škoda že to bylo psáno přímo pro screenplay.. mít to šest hodin dám pět .

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Zatim nehodnotim, i kdyz nesnasim britsky akcent a tv strih..tak to nevypada zle, ale SPOILER proc OMG musi kdykoliv kdyz se jedna o hrdiny byt mezi nima nekdo, kdo predpovida budoucnost .

Glee (2009) (seriál)

Pomalý rozjezd, pomalu jsem na to přestával koukat a ted to miluju. Full Emotion.

Hanebný pancharti (2009)

První dusná konverzace mě nadchla, ale 150min v sauně nevydržim, aniž by mě někdo nepolil studenou vodou. Konverzační epos pro otrlé, jestli je tohle hranice, kdy si si tu všichni hodnotící začínají hrát na filmové snoby, tak si může Bay hledat novou práci.

Hlídač (2009)

Prosté, stupidní, nelogické, prostě klasika, ale ten Seagal je frajer, mit o par kilo min, tak je to porad stejny borec z Aljasky, jen to chce vybrat trochu inteligentni scenar a ne rezisera z videotéky. 17.11.09

Fenomén (1996)

Klasicky romanticky film z 90.let, které se dneska ani nemohou tocit, vlivem premrstenych diskursu, mixem toho,co moderrni doba vyzaduje, reziseri uz tak nepremysli, nemaj takovou volnost a ta volnost je tady znat. Magic : )

Číslo 9 (2009)

Roztomilá sterilní agitka .

Město žen (2009) (seriál)

Kupodivu to u mě netáhne Courteney, preci jenom pro mě nejsou problémy 40tnic žhavý téma, ale mužské osazenstvo je awesome :D